28 лютого – Новий рік за Східним календарем

28 лютого настане Новий рік за Східним календарем. Червоний Півень замінить Мавпу. Який він – символ року – за характером, та що готує рік прийдешній – дізнавалась Олена Ляшенко.

Бендамки – звичайні та бійцівські, півники кучеряві, кохенхіни, пухові – у Полтавському еко-центрі цьоріч як ніколи багато півнів. Про їх характер кажуть – «бойовий». Проте доглядальниця Галина, до речі, народжена в рік Півня, знайшла серед них лагідного друга.

/Галина Діденко, доглядає за тваринами у Полтавському еко-центрі
Він дуже спокійний, дуже любить, коли його беруть на руки, ну зараз, може, трошечки і злякався/

Про них кажуть, що півні люблять мати окрему оселю, проте тут їм доводиться миритися із сусідством собі подібних. Ці істоти хазяйновиті, люблять мати своє господарство. Багато не потребують: щоб було де спати та годівничка. А ще вони охороняють територію, яку вважають своєю. У еко-центрі пригадують, як півень врятував свій двір від собаки.

/Галина Діденко, доглядає за тваринами у Полтавському еко-центрі
Влітку був у нас такий випадок, забіг собака чужий, нагонив, а вони гуляли у нас, прогулювались. Нагонив – дві доби не приходив/

Відважні, справедливі, хазяйновиті – так кажуть про людей, народжених у Рік півня. Наша постійна ведуча «Астрошоу» Юлія Кривошеєва каже: рік Червоного Півня має бути яскравим та вдалим на зміни для всіх знаків Зодіаку.

/Юлія Кривошеєва, ведуча «Астрошоу»
Позитивні зміни будуть у всіх, окрім тих, хто буде ледачим, просто сидіти вдома або проводити час на дивані. Якщо ти працюєш, якщо ти щось робиш, у тебе обов'язково все зміниться на краще. Попередні 5 років була криза майже в усіх знаків, а от цей рік – зростання, початку гарних змін. Тож чекаємо та сподіваємось на краще/

Стрічка новин