У Полтаві стартував конкурс дитячого малюнка «Крим – це Україна!»

З нагоди Дня Автономної республіки Крим та Дня Соборності України у Полтаві стартував конкурс дитячого малюнка «Крим – це Україна!». Учасником конкурсу може стати дитина віком від 5 до 17 років з Полтави чи області.

20 січня у приміщенні громадської організації «Крим SOS» стартував конкурс дитячого малюнка «Крим – це Україна». Організаторами конкурсу виступили громадська організація «Крим SOS» спільно із Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

/Ольга Буднікова, директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Ми запросили дітей саме з сімей внутрішньо переміщених осіб, тому що для них це питання найбільш болісне, але, звичайно, ми запрошуємо до участі у цьому конкурсі всіх дітей міста, області, всіх, хто захочуть взяти участь у цьому конкурсі/

Ось уже два роки уродженка Донецька Тетяна Лебідь разом з донькою та двома онучками проживає у Полтаві. Жінка розповідає, що у Криму відпочивали, ще коли онучки були зовсім маленькі, та мальовничі краєвиди добре запам’яталися дітям, тому й вирішили, не вагаючись, взяти участь у конкурсі.

/Тетяна Лебідь, переселенка з Донецька
Діти дуже полюбляють малювати, вдома всі стіни в малюнках, як тільки почули, що буде такий конкурс, присвячений до такої дати, вони разом закричали: «Ми підемо!»/

Всі діти, які бажають взяти участь у конкурсі, будуть розділені на три вікові категорії, а саме: 5 – 8, 9 – 13 та 14 – 17 років. За словами організаторів конкурсу, головна мета – виховання у дітей патріотизму та привернення суспільної уваги до проблеми анексії території АР Крим. У перший день конкурсу діти отримали подарунки від організаторів. Деякі учасники поділилися своїми ідеями малюнків.

/Альона, 9 років
Я малюю Карпатські гори, там буде селянин, який там проживає, його будинок і рослини/

/Олександра, 10 років
Я збираюся намалювати наш прапор, карту та людей, які на цій карті стоять разом і тримаються за руки/

Підсумки конкурсу підіб'ють 20 лютого. Переможці в кожній віковій категорії отримають подарунки.

Стрічка новин