Кожен, хто щось творе, рано чи пізно хоче цим поділитися

«Кожен, хто щось творе, рано чи пізно хоче цим поділитися», – говорить Ельвіра Дутова, авторка робіт, представлених на виставці у Галереї мистецтв. Кожна робота цієї жінки наповнена особливою атмосферою, тому найкращу виокремити майже неможливо.

Ельвіра Дутова проживає у Полтаві з 1986 року. Випускниця архітектурного факультету Полтавського технічного університету, а тепер – уже і викладач, своїм хобі вважає створення фото. Така цікавість до фотографії з’явилась у жінки ще в дитинстві, коли на День народження їй подарували перший фотоапарат.

/Оксана Медончак, викладач ПНТУ ім.Ю.Кондратюка
Я весь час спостерігаю за її роботами, вона завжди в роботі, завжди малює, це, звісно, приємно вражає, позитивні емоції від них/

Роботи пані Ельвіри унікальні тим, що у кожній з них вона передає своє бачення простих речей разом з їх унікальністю. На виставці представлені світлини, зібрані за останні 5 років. Авторка говорить, що вдома у неї тисячі робіт, серед яких важко виокремити кращі, тому роботи для виставки обирала з допомогою друзів.

/Ельвіра Дутова, фотолюбитель, авторка виставки
Ось, наприклад, склянка, і під нею – фотографія, це насправді тінь від склянки у мийці. Ось така вона може бути гарна/

Окрім фотознімків, Ельвіра Дутова представила графічні зображення, які створює за допомогою гелевої ручки, ватмана і графічного редактора на комп’ютері. Це ще одна можливість передати свої емоції і почуття не тільки через об’єктив фотокамери.

/Олеся Ачкасова, науковий працівник Полтавського Художнього музею ім.М.Ярошенка
Дуже близька по духу людина тим, що любить Полтаву, її вулички, людей, яких ми тут зустрічаємо кожен день, і от та емоційна насиченість її робіт – це просто щось неймовірне/

На виставці також була присутня музикант – Наталія Тихонова, яка водночас є подругою Ельвіри Дутової. Жінка говорить, що їй дуже близька творчість пані Ельвіри, адже її роботи передають те, що музикант уявляє собі при написанні своїх пісень.

Стрічка новин