Дітей учасників АТО та переселенців привітали із новорічними святами

Дітей учасників АТО та переселенців Полтавського району привітали із новорічними святами. В обласній бібліотеці районний центр соціальних служб влаштував для них розважальну програму з конкурсами та подарунками.

Ксенія Якутіна вже два роки – полтавка. До нашого міста її родина переїхала із Горлівки Донецької області. На новому місці, каже дівчинка, освоїлася швидко.

/Ксенія Якутіна, прийшла на свято
Мені тут дуже сподобалося, тому що це місто відрізняється від мого рідного тим, що тут люди добріші, доброзичливі, допомагають з радістю/

А цього дня для дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб, а також для малечі учасників АТО районний центр соціальних служб влаштовує новорічне свято.

/Ірина Буренко, директор Полтавського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Дуже хочеться, щоб вони порозумілися, потоваришували і знали, що вони спільну Україну мають, що вони повинні дружити, що в них єдине, спільне життя. І які захищають Україну, і які втекли від тих негараздів, що це – наша єдина родина/

Снігуронька та Святий Миколай забавляють дітей. У веселих конкурсах малеча бере участь залюбки. Разом водять хороводи та навіть грають у сніжки.

/Олена Якутіна, мати
Ми не можемо не радіти, коли нас запрошують на такі заходи. Тому що всі дітки радіють святу, подарункам. А саме ці ранки нам подобаються. Ми пам'ятаємо кожен із них. В минулому році нас запрошували. Це дуже цікаво/

І яке ж свято без подарунків. Організатори цього новорічного ранку підготували для усіх запрошених дітей солодкі сюрпризи.

Стрічка новин