Дев'ятикласників 18-ї школи навчили створювати мультики

Дев'ятикласників 18-ї школи навчили створювати мультики. Такі заняття для школярів проводять в бібліотеці імені Олеся Гончара. Після декількох підготовчих уроків діти самостійно оживили пластилінові фігури.

Сабіна Січкар разом з однокласниками прийшла до бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара, аби створити власний мультик. Найскладніше було вигадати сюжет.

/Сабіна Січкар, учениця ЗОШ №18
Ми дуже багато перебирали варіантів сценарію. Це були й уроки з драконами, і про снігову людину в шкільному холодильнику, але ми зупинилися на такому розповсюдженому варіанті, як шкільне кохання/

Ідея створити мультик виникла на заняттях студії медіа культури та грамотності «Відкритий простір». Вона вже 3 роки працює на базі бібліотеки.

/Валентина Гринько, головний бібліотекар відділу соціокультурної роботи бібліотеки ім.О.Гончара
Мета нашої студії – не просто навчити дітей орієнтуватися в потоках, в інформації, відрізняти неправдиву інформацію, фейкову, розуміти, бачити, де пропаганда, а також це розвиток творчості і креативності. І на цьому кейс-практикумі діти будуть створювати свій власний мультфільм/

/Геннадій Павелко, вчитель історії ЗОШ №18
Коли запропонували такий вид діяльності, то спочатку певний скептицизм був, але потім він розвіявся, і діти досить активно прийняли участь, коли почалися підготовчі роботи щодо створення цього проекту/

На попередніх заняттях діти створили пластилінові заготовки. Далі – за допомогою фотоапарату і створили мультик про шкільне кохання.

/Сабіна Січкар, учениця ЗОШ №18
Зі мною таких пригод ще не ставалося, адже я не поглиблювалася в цю тему. Я багато часу приділяла навчанню/

Скоро – День Святого Валентина, розповідають творці анімаційної стрічки, тому цікаво буде продемонструвати іншим учням школи результат їхньої роботи.

Юлія Іващенко

Стрічка новин