Протягом останніх чотирьох днів близько 400 комунальників боролися зі стихією

Протягом останніх 4-х днів близько 400 комунальників боролися зі стихією. Щоночі 40 машин чистять місто від снігу. В першу чергу працюють над звільненням шляхів до лікарень, далі – до інших соціальних об'єктів. За останні дні снігу назбиралося стільки, що від сьогодні його почнуть вивозити на спеціальні полігони. Подробиці боротьби зі стихією дивіться у нашому сюжеті.

Негода в Полтаві почала лютувати ще у п'ятницю. З випаданням першого снігу, запевняють комунальники, одразу взялися за роботу. Протягом 4-х наступних днів активно чистили та посипали сіллю дороги та тротуари міста. Але вгодити всім полтавцям не вдалося. Думки з приводу ліквідації негоди розділилися.

/Бліци
- Дивлячись на погоду, то чудово. Можна вільно рухатися містом. Все добре
- По кільцю можна, а в інші райони ще не доїхав
- Не ліквідували. На трійку. Навіть нижче
- Сніг йде. В принципі прибирають на центральних вулицях. А не на центральних я не бував, тому нічого не можу сказати
- Сніжок підсипає, красиво дуже! Дихається свіжим повітрям, сніжок йде. Чистять, постійно чистять. Я задоволена
- По вулицях можна їздити спокійно. Комунальна техніка працює і вночі, і вдень. Я її чую. Дороги не в ідеальному стані, але вони почищені, як і повинно бути. Якщо гарна гума, можна вільно рухатися містом/

Профільний заступник міського голови Олексій Чепурко зазначив: розуміє нарікання на те, що вулиці розчищають не настільки швидко, як хотілось би. Але акцентує, що комунальники працююють у посиленому режимі, без вихідних та свят. Запевняє, продовжать роботу, щоб життєдіяльність міста не була паралізована. Нині на дорогах щоночі працює 45 снігоприбиральних машин. Вдень кількість техніки зменшувалася, оскільки на узбіччях припарковані легковики заважали працювати. Традиційно в першу чергу починають розчищати шляхи до соціальних об'єктів.

/Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови
Під'їзд до лікарень ми забезпечуємо в першу чергу. Потім йдуть дитячі садки та школи. Потім закривається кільце. Потім переходимо на всі віддалені райони, куди рухається громадський транспорт/

Нині основні проблеми усунули, розповідає Олексій Чепурко. Ускладнені проїзди у дворах, але і це обіцяють найближчим часом виправити. Головне, на чому робили акцент, - проїзд громадського транспорту.

/Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови
Це кільце. Це роботи нашого «Полтаваелектроавтотрансу», всі тролейбуси їздять на маршрутах. Мешканцям Полтави абсолютно можливо не скрізь комфортно, але є можливість доїхати до роботи і з роботи додому/

На вулицях працювало 400 двірників. Вони чистили тротуари та зупинки. Плюс комунальники об'єдналися з рятувальниками. Разом звільняли багатоповерхівки від бурульок та нагромадження снігу. Комунальники просять у випадку виявлення проблем чи недоліків під час прибирання міста звертатися до відділу оперативного реагування за телефоном 1580. Ввечері понеділка відбулося чергове засідання оперативного штабу з ліквідації снігопаду. Дані відповідні доручення. Розпланована робота техніки та людей у ніч на 11 січня.

Юлія Іващенко

Стрічка новин