Паралімпійці передали «щасливий прапор» своїм колегам із Дефлімпійської збірної

Паралімпійці передали «щасливий прапор» своїм колегам із Дефлімпійської збірної. В облдержадміністрації цього дня тріумфатори ігор в Бразилії зустрічалися з керівництвом області. Разом підбили підсумки спортивного року, що минув, та привітали один одного із новорічними святами. Як це було – дивіться далі.

Золото, срібло та бронза – медалі, що змусили увесь світ говорити про українських феноменів. Звитяги паралімпійців залишаються найбільш обговорюваною подією 2016 року. Свій внесок до нагород української збірної зробив і Юрій Божинський.

/Юрій Божинський, призер Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро
На Паралімпійських іграх був вперше. Завоював дві медалі – бронзову і срібну. Бронзова – дистанція 50 метрів вільним стилем, і срібна медаль – в комбінованій чоловічій естафеті 4 по 100. Хотілося показати якомога кращий результат, щоб про нашу країну також люди почули, і я думаю, що нам це вдалося/

Цього дня Юрія та інших чемпіонів Паралімпійських ігор, учасників Олімпіади у Бразилії, тренерів запросили до облдержадміністрації, аби привітати із Новим роком та Різдвом, а також – підбити підсумки року, що минув.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
От я вас десь порівнюю, мабуть, з героями, які зараз на Сході захищають незалежність нашої держави. Тому що іміджева складова дуже важлива зараз для нашої молодої держави. Ваша перемога і ваші здобутки – це здобутки всієї України. Я вас вітаю!/

Паралімпіада 2016 стала четвертою, на якій побувала делегація із Полтавщини. З кожним разом, повертаючись із цих змагань, наші спортсмени збільшували кількість завойованих медалей. У Афінах їх було 2, у Пекіні – вже 4.

/Олександр Верещака, керівник Полтавського регіонального центру «Інваспорт»
Вже в Лондоні у 12-ому році вважали, що багато спортсменів наших беруть участь, які привезли 11 медалей. Але такий фурор, який зробили наші тренери і спортсмени-паралімпійці Полтавщини, такого ще не було. У Ріо 12 осіб наших полтавців привезли 22 нагороди/

Тренерам, які готували спортсменів, вручили почесні відзнаки, а самі чемпіони отримали посвідчення Заслужених майстрів спорту. На зустрічі також відбулася символічна передача національного прапору полтавським спортсменам, які цього року у Туреччині захищатимуть честь країни на Дефлімпійських іграх.

Стрічка новин