Полтавські вогнеборці – з новим одягом

Надзвичайники кажуть: старий, іще радянського виробництва, уже давно віджив своє. Бойове обмундирування та спорядження разом із запчастинами та паливно-мастильними матеріалами до спецтехніки їм вручив міський голова.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Якщо ваша служба, хоча б один із вас врятує людське життя, уже ця служба того варта.

Новеньке спорядження міський голова вручає рятувальникам Полтави на території 2 відділення пожежної частини. Тут бойовий одяг, щоденне взуття, спеціальне спорядження, запчастини до пожежно-рятувальної техніки та паливно-мастильні матеріали. Вогнеборці одразу приміряють обновки.

Олександр Коляка, командир відділення 2-ї пожежної частини

Почуваюсь комфортно. Будем випробовувать в бою. Поки нова, поки гарна. Будемо дивиться, що вона покаже.

Бойовий одяг закупили за кошти міського бюджету. Він виготовлений із німецької тканини «нонекс», вона має витримати до 7 хвилин боротьби з вогнем. Надзвичайники кажуть: перед закупівлею тестували обмундирування особисто. 

Сергій Пругло, начальник Полтавського міськрайонного управління ДСНС

Бойовий одяг використовується при гасінні пожеж в першу чергу, ліквідації різних надзвичайних подій та ситуацій. Основна його задача – це розповсюдження теплової енергії по всьому костюму, не дати отримати тепловий удар або опіки внаслідок ліквідації пожеж.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

По програмі, яка діє в нашому місті, в минулому році було виділено понад 400 тисяч гривень для придбання спеціального одягу. Одяг зроблено у сусідній країні Білорусії, на привеликий жаль, Україна такого одягу не робить. І на сьогодні майже 50% особового складу ми забезпечили.

Мер обіцяє уже цього року виділити додаткові кошти, щоб забезпечити формою увесь особовий склад. Тим часом рятувальники демонструють свій старий, ще радянського виробництва. 

/- Радянських часів «бойовка» – бойовий одяг. Старий дуже. Важкий, можете самі спробувать.

- Справді/

У Полтаві – 4 пожежно-рятувальні частини, на їх балансі – 42 одиниці спецтехніки, а також майже 200 чоловік особового складу. Основне завдання рятувальних підрозділів – ліквідація та попередження будь-яких надзвичайних ситуацій.

Стрічка новин