Новорічні костюми полтавці почали шукати іще у жовтні

Готуй сани влітку. Новорічні костюми полтавці почали шукати іще у жовтні. Таку інформацію оприлюднує Яндекс. Фахівці пошукової системи вивчили запити мешканців нашого міста і переконують: костюми для хлопчиків шукають частіше, ніж для дівчаток. Більше про вподобання полтавців, та як бюджетно вбратися на новорічний карнавал – у сюжеті Олени Ляшенко.

Сніговик, Снігуронька, Сніжинка, Дід Мороз та Гномик – ось такі костюми, за версією Яндекс, полтавці шукають найчастіше. До ТОП-10 входить також півень, фея, зайчики-білочки та зірка. Фахівці пошукової системи стверджують: в інтернеті цікавитися карнавальним вбранням полтавці починають уже у жовтні. А ось у грудні з усієї України надходить майже мільйон запитів щодо костюмів. Цікавляться як прокатом, так і їх самостійним виготовленням.

/Знов ялиночка-красуня до садочка завітала. Гарне свято новорічне нам усім подарувала/

Ми знайшли садочок, де новорічні костюми навчилися шити із того, що середньостатичний українець звик викидати. Навчально-реабілітаційний центр Полтавської облради – тут дітки із особливими потребами та надзвичайно креативні викладачі.

/Лариса Глазунова, вихователь
Наприклад, оцей костюм, що на мені, вив'язаний із пакетів для сміття гачком. Пакети розрізаються на смужки, потім вони з'єднуються і створюється якийсь узор, якийсь візерунок/

На таку сукню Лариса Глазунова витратила три упаковки пакетів. В образі газетної феї – музичний керівник. Для її костюму знадобився старий корсет та купа газет і журналів.

/Тетяна Кулинич, музичний керівник
Складені гармошечкою, пришиті в декілька ярусів, газет було тоді досить багато, і він вийшов такий досить об'ємний/

Курс на екологічність у закладі обрали іще в середині 90-х, тоді педколектив прийняв рішення впроваджувати проект «Полтава – чисте місто».

/Любов Січкар, завідуюча Навчально-реабілітаційним центром Полтавської обласної ради
Немає сміття. Сміття може бути красивим, і ось з того часу – це вже майже 20 років, ми все, що є сміттям, ми перетворюємо на красу/

Костюми на цих дітках – із пакетів для сміття, мішки для цукру, обгорткового паперу. А образ ось такого півника допомогли створити зламані парасольки та старі м'які іграшки. Замість ділитися секретами костюму символ року вітає наших глядачів зі святами.

/Альона Печененко, викладач
Хочеться побажати достатку всім колегам, перш за все, здоров'я, благополуччя і миру нашій країні/

Стрічка новин