Урівнялівки не буде

Урівнялівки не буде. Обласні фінансисти пояснили, яким чином зміниться заробітна платня працівників державних медичних та освітніх закладів. Вони запевняють: збільшення удвічі з нового року фактично для цих галузей не відбудеться, оскільки для них є окремі умови.  

250 мільйонів гривень державної субвенції на забезпечення оплати праці освітян, медиків та технічних працівників закладів із цих сфер. Таку допомогу для виплати з 1 січня нового року мінімалки у розмірі 3200 гривень обговорюють депутати облради під час регламентної комісії.
У середу Кабмін вніс деякі зміни до єдиної тарифної сітки, запевняють обласні фінансисти, тож умови оплати праці зміняться в області, але з індивідуальним уточненням.

/Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА
За тією інформацією, якою ми володіємо, арифметичного зростання у два рази не буде. Я говорив, що десь у середньому близько 45% буде збільшено фонд оплати праці. В окремих галузях це 40%, в окремих – до 50%, залежно від категорії працюючих. Зрівнялівки не буде. Заробітна плата вчителя буде не менше 4-5 тисяч гривень початкова/

Говорили під час зібрання і про розподіл інших коштів – з обласного бюджету на наступні 5 років. Мова – про програму комунікацій влади з громадськістю та розвиток інформаційної сфери. Під час найближчої сесії її запропонують депутатам продовжити ще на рік, тобто, до 2020-го. Це ініціатива губернатора, аби всі програми мали термін 5 років. Дана матиме ще й нововведення.

/Вадим Штефан, директор Департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА
Створити сайт для атошних організацій та родин загиблих. Це така ініціатива, яка вже є в інших областях. Біля зеленого залу у нас висять портрети загиблих полтавців. На цій стінці вже не вистачає місця. Це і сайт пам'яті, і координаційний та інформаційний майданчик для цих організацій/

Загальний обсяг програми становитиме 38,8 мільйона гривень. У ній передбачено матеріально-технічна підтримка Громадської ради, висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади у ЗМІ, випуск соціально-значущих видань, проведення конкурсу «Краща книга Полтавщини» та інше.
Побажання від депутатів – більше висвітлювати реформування місцевих громад.

Стрічка новин