На Полтавщині – новий головний лікар обласного психдиспансеру

На Полтавщині – новий головний лікар обласного психдиспансеру. Кандидатуру Віктора Волощенка підтримали депутати обласної ради на сесії. Громадськість та деякі депутати – проти цього призначення. За що ще проголосували на сьогоднішньому засіданні – дивіться у нашому матеріалі.

Вже втретє зібралися депутати на засідання одинадцятої позачергової сесії обласної ради. Цього разу на розгляді – близько 15 питань. Одне з резонансних – зміни до програми щодо забезпечення законності, правопорядку та оборонної роботи на 2016-2020 роки. Представники деяких фракцій закликають депутатів не підтримувати це питання, оскільки правоохоронці недостатньо працюють.

/Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської обласної ради
Коли побилися дошки хлопців, які загинули в АТО в місті Полтава, багато депутатів казали про те, щоб не давати коштів, поки не будуть результати розслідувань по цьому. За ці три місяці жодного затримання немає/

В результаті – таки прийняли рішення. Хоча деякі питання депутати відверто ігнорували. Вони не голосували, оскільки під час засідання залишали сесійну залу. Ноутбуки працювали, але обранців не було. Відтак, під час трьох спроб не назбирали необхідної кількості голосів щодо підтримки звернення до Верховної Ради та Кабміну про недопущення скасування мораторію на експорт необробленої деревини.

/Руслан Рогов, депутат Полтавської обласної ради
Скасування мораторію буде несправедливим стосовно інвесторів, які за час дії цього інвестування в деревообробне обладнання десятки мільйонів доларів США вклали та створили нові робочі місця/

Обговорюваним стало і обрання головного лікаря обласного психоневрологічного диспансеру. Ним став запропонований конкурсною комісією кандидат Віктор Волошин. На минулому пленарному засіданні для призначення Віктора Волошина на посаду головного лікаря не вистачило голосів. Цього разу 47 депутатів проголосували «за». З цим призначенням категорично не згодні громадські активісти. Говорять: це зроблено всупереч положенню про конкурсні комісії.

/Ігор Кіянчук, громадський активіст
Чітко написано, що якщо кандидатура не проходить на сесії обласної ради, то конкурс впродовж 5-ти днів має бути оголошений заново. Що робить комісія: вони просто не оголошують заново конкурс, збирають сьогодні без попередження медичну комісію обласної ради/

Відтак, за результатами сесії обласної ради активісти обіцяють звернутися до суду, аби вже Феміда визначила, хто правий у цій ситуації.

Стрічка новин