В молодіжному театрі «Анастасіс» говорили про любов

В молодіжному театрі «Анастасіс» говорили про любов. Його актори представили на сцені виставу за твором Колін Маккалоу «Ті, що співають у терені». У репертуарі театру ця постановка існує вже давно. Що актори прагнуть донести глядачам у виставі – дізнавалися наші журналісти.

«Ті, що співають у терені» – твір австралійської письменниці Колін Маккалоу вже давно став світовим бестселером. Свою театральну інтерпретацію його у Полтаві демонструють актори молодіжного аматорського театру «Анастасіс».

/Тарас Духовний, керівник Молодіжного театру «Anastasis»
Мабуть, це одна із небагатьох вистав нашого репертуару, де все насправді дуже просто, дуже прямо, немає якихось глибоких підтекстів, дуже буденно, життєво, але в той же час, чому ми беремося це показувати, тому що мені здається, що чомусь ми не вчимося стосункам. І ця вистава для мене, вона вчить: як це любити, як це жертвувати/

А ще вчить ключовій рисі любові – вміти прощати. У виставі задіяні три актори. Тарас Духовний – у ролі отця Ральфа. Ірина Тарасова грає головну героїню у дитинстві, Олександра Волакова – у зрілості. У цій виставі вони демонструють роль чоловіка та жінки у специфічних стосунках.

/Тарас Духовний, керівник Молодіжного театру «Anastasis»
Тут у нас чоловік перш за все – священик. І хоч йому весь час героїня дорікає, що церква тебе забрала, але дійсно, в нього таке безповоротнє виправдання, що він став священиком, ще не знаючи її. І в той же час вона, яка, можливо, так по-жіночому себе поводила, намагаючись то викликати ревнощі, то ще щось/

За життєвими перипетіями, які стоять на шляху двох закоханих, із залу уважно спостерігають глядачі. Для багатьох із них «Ті, що співають у терені» – улюблена книга.

/Олена Кульчій, акторка Молодіжного театру «Anastasis»
Як і кожній жінці здається, що цей твір душу зачіпає. Ця вистава називається «Заборонена любов», але все-таки це – любов. Кожна жінка у глибині душі мріє про таку любов, яка, не дивлячись на те, що вона не зовсім щаслива, вона її захоплює/

А вже найближчим часом – 23 листопада – до Днів пам'яті жертв Голодомору театр «Анастасіс» презентує полтавським глядачам прем'єру – виставу за твором Валеріяна Підмогильного «Потреба хліба» під назвою «Хліб. Бог. Я».

Стрічка новин