Мешканці двору по Сковороди, 9 готові до сезону дощів

Мешканці двору за адресою вулиця Сковороди, 9 готові до сезону дощів. Раніше в негоду люди не могли вийти з двору без змінної пари взуття, кажуть: бруду тут було по коліна. Тепер проїзд засипали відфрезованим асфальтом. Хто допоміг пенсіонерам, дивіться далі.

/Сергій Шебітченко, мешкає по вул.Сковороди, 9
Дружно живемо, але наша скрута не дозволяє нам жити краще, як би хотілося/

Так пенсіонер Сергій Шебітченко розповідає про стан свого двору. 4 будинки тут зведені ще у 1869 році, відтак, необхідно докладати чимало зусиль для їх утримання та утримання території. Сусіди про це бідкаються постійно. Ось і нині зібралися разом, щоб обговорити подібне. Та цього разу є й приємні новини. У дворі стало зручніше ходити, оскільки замість багна, яке тут було раніше, засипали використаним асфальтом.

/Людмила Зубенко, мешкає по вул.Сковороди, 9
Оце ось бачите, хоч і відпрацьованим засипали свій двір, трішки облагородили його. Якщо це можна так сказати. В крайньому разі тепер немає багна, бо тут такий бруд був, що машини провалювалися, буксували, не проїжджали/

Допоміг людям це зробити депутат міської ради, обраний по цьому округу, Олександр Глазов. Спеціально для сусідів та гостей тутешні господині наготували смаколиків.

Олександр Глазов розповідає: раніше тут ситуація була критична.

/Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради, студентський мер
Як депутат обходив округ, і зайшов сам сюди подивитися. Тут були провалля. Отут, наскільки пам'ятаю, люк провалений був трохи, і потім, пізніше, до мене написали звернення як до депутата стосовно цього/

Далі Олександр Глазов почав шукати шляхи допомоги цьому двору. В результаті таки вдалося домовитися про вантажівку відфрезованого асфальту.

/Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради, студентський мер
Шукали можливості, як допомогти цьому подвір'ю, і хоча б таким матеріалом, який виділили. Вже зручніше тут ходити. Вже люки зроблені/

Окрім цієї, проблем ще багато, констатують мешканці, та за підтримки місцевих депутатів сподіваються їх поступово вирішувати.

Стрічка новин