Полтавці – із теплими батареями

У Полтаві офіційно стартував новий опалювальний сезон. Першочергово тепло надійшло до об'єктів соціальної сфери: дитячих садків, шкіл, лікарень. Протягом двох днів, запевняють на підприємстві «Полтаватеплоенерго», з опаленням будуть усі будинки. Чи готові до нового сезону котельні та житловий фонд міста – розкажуть наші кореспонденти.

З ранку вівторка котельня по вулиці Небесної Сотні подає тепло до найближчих будинків та об'єктів соціальної сфери. Усе її обладнання до запуску тепла підготували заздалегідь. Відтак, вже з першого дня опалювального періоду котли у ній працюють на повну. Їх тут чотири.

/Василь Шухов, старший майстер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
У 2014 році була проведена реконструкція. Замінені повністю паливна апаратура, маються на увазі горілки, насосна група, тобто, зі старого обладнання залишилися тільки котли, але вони теж відповідають сучасним вимогам/

Традиційно опалювальний сезон у Полтаві, як і у всій Україні, стартує з 15 жовтня. Проте через низьку температуру повітря протягом кількох діб у нашому місті було вирішено запустити котельні на 4 дні раніше.

/Володимир Пасічко, головний інженер ПОВКПТГ «Полтаватеплоенерго»
Вчора відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, де прийнято рішення про початок опалювального сезону з 11 жовтня. З самого початку дня тривають роботи по запуску опалення у всіх споживачів. В першу чергу опалення подаватиметься від тих котелень, де підключені соціально важливі об'єкти. Це такі як лікарняні заклади, заклади шкільні/

Вже до кінця середи із теплими батареями будуть усі полтавці. Об'єкти соціальної сфери до старту опалювального періоду, говорить Володимир Пасічко, готові на 100%. Житловий фонд від них відстає.

/Володимир Пасічко, головний інженер ПОВКПТГ «Полтаватеплоенерго»
З 1 250 житлових будинків, які підприємство опалює у місті Полтава, лише 18% отримали акт готовності. І цей акт готовності не всієї системи вцілому, а лише вузла керування системою опалення, тобто, місця вводу теплової мережі. Хочу запевнити споживачів, що ті будинки, які не отримали акт готовності, це не буде підставою для того, щоб не включати теплоносій/

Загалом на заходи із підготовки до опалювального періоду на підприємстві «Полтаватеплоенерго» витратили близько 25 млн гривень. Сюди увійшло фінансування поточних та капітальних ремонтів, встановлення у понад трьохста полтавських багатоповерхівках загальнобудинкових приладів обліку теплової енергії.

Стрічка новин