Не книгозбірня, а інформаційно-освітній центр

Не книгозбірня, а інформаційно-освітній центр. Як відповідати на виклики сучасності – у нашому місті радилися бібліотекарі з усієї України. Перед ними поставили нові задачі – національно-патріотичного виховання молоді.

Вони не зустрічалися кілька років, до того ж, мають перед собою нові завдання – бібліотекарі України з’їхалися до Полтави на конференцію. Її ініціатор – Державна бібліотека для юнацтва. Наше місто обрали не спроста – наша юнацька читальня визнана однією із кращих.

/Георгій Саприкін, директор Державної бібліотеки для юнацтва, м.Київ
Вона вміє сучасно працювати, вона має всі інформаційні ресурси, тобто, паперові нетрадиційні по роботі з молоддю. Вони дуже активні, і проводять велику кількість заходів, щоб заохотити не лише молодь, а взагалі людей Полтавщини/

На базі юнацької бібліотеки імені Гончара діє студія медіакультури та грамотності «Відкритий простір». Тут молодь навчається «фільтрувати» інформацію та правильно нею користуватися. А ще її співробітники мають грамоту від облдержадміністрації за свій вклад у національно-патріотичне виховання. Найкращими здобутками полтавські бібліотекарі планують поділитися із колегами з інших міст.

/Ірина Балибіна, директор Полтавської обл.бібліотеки для юнацтва ім.Олеся Гончара
Бібліотека давно вже перестала бути книгозбірнею, і давно перетворилася в центр інформаційний, центр відпочинку, центр проведення інформаційної та культурно-масової роботи серед молоді/

На конференцію з’їхалися представники половини областей України, а також директори районних бібліотек. Найголовніша мета заходу – поділитися досвідом у сфері патріотичного виховання. Його зараз розцінюють як питання національної безпеки.

Стрічка новин