У Полтаві відбувся Ярмарок сімейних цінностей

У Полтаві відбувся Ярмарок сімейних цінностей. На Театральній площі для дітей та дорослих влаштували справжній родинний відпочинок. Конкурси, ігри та майстер-класи чекали на малечу. Побували на ньому і наші журналісти.

Площа перед театром Гоголя у суботу – територія сім'ї та дитинства. Християнські євангелістські церкви Полтави вирішили влаштувати у місті Ярмарок сімейних цінностей.

/Володимир Коршун, пастор церкви «Слово життя»
Представлено десь близько 15 церков нашого міста, кожна з яких підготувала свій намет. Намет з іграми, з призами, з ляльками, з різноманітними мультиплікаційними героями, і діти можуть відпочити, отримати напис аква-гриму, і все це безкоштовно ми проводимо для дітей нашого міста/

Проте найголовніше, що цей день діти проводять разом зі своїми батьками, мають спільне дозвілля. Таким чином виховуються сімейні цінності. Останні, до речі, складають цілий спектр різноманітних понять.

/Олександр Біляк, старший пастор Християнської реформаторської церкви
Насамперед – це повага, це любов, це гарні стосунки, це порозуміння між батьками і дітьми. Це все те, що несе мир та злагоду. І безумовно, переклад таких речей, які руйнують сім'ю, то краще від них відійти/

Емоції та враження, які залишилися у гостей ярмарку, – найпозитивніші.

/Бліци
- Тобі сьогоднішнє свято подобається?
- Так.
- А чому?
- Тому що це свято сім'ї.
- Воно веселе, цікаве.
- Тим, що тут є багато конкурсів, що можна робити браслети і інші гарні штучки.
- Тому що тут всі співають, а ще багато ігор.
- Тим що концерт і всі радуються/

Подібні заходи, запевняють організатори, вони влаштовуватимуть у Полтаві і надалі.

Стрічка новин