У дитсадку №58 мовлення малечі виправлятимуть у спеціальній групі

У дитячому садочку №58 з'явилася додаткова група. Вона має логопедичне спрямування і розрахована на 12 дітей. У її створенні в матеріальному плані допомогла міська влада. За виділені із міської казни кошти закупили необхідні меблі та зробили ремонт.

Новий навчальний рік у дитячому садочку №58 зустріли з новою групою. Вона – спеціального призначення, і спрямована на те, аби виправити усі недоліки у мовленні дошкільнят.

/Ірина Іванченко, вихователь-методист Полтавського ДНЗ ясла-садка №58 «Калинка»
Ця група сприяє розвитку мовлення дітей, виправленню всіх мовних недоліків, корекційна робота проводиться з дітьми, і також для того, щоб був повноцінний, гармонійний розвиток дитини, на дітей мають вплив усі педагоги, які працюють із дошкільнятами. Це і вчитель-логопед, і вихователі, і помічник вихователя, і практичний психолог/

На сьогоднішній день у цій групі виховується семеро дітей. Сюди вони потрапили за направленням і медичними висновками лікарів. Нині ще четверо проходять обстеження, і невдовзі також поповнять лави цієї групи. Вихованці у ній різного віку. Вчитель-логопед окремо займається із дітьми середньої та старшої груп. У дитячому садочку кажуть: саме у дошкільному віці важливо проводити корекцію мовлення. Для таких занять у закладі створили окреме приміщення. Із ремонтом у ньому допомогла міська влада. Виділили кошти на ремонт вентиляції, умивальної кімнати, придбання меблів, заміну вікон тощо.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Подивимося, як буде працювати ця група, і тоді в кожному мікрорайоні будемо робити такі логопедичні групи для того, щоб дитина після дитячого садочку з повним, гарним мовленням йшла до школи/

А ще серед подарунків вихованцям цього дитячого садочку – новий ігровий майданчик. Відтепер у розпорядженні дітей гірка, місток, карусель, а також новенький павільйон.

/Бліци
- Моя дитина ходить до групи «Метелик» цього садочка. І ми надзвичайно вдячні за майданчик, тому що він був вкрай необхідний, і за павільйон також. Якраз павільйон знаходиться там, де місце нашої групи.
- Ми ходимо до «Соняшника». Ми дуже раді, що відкрився новий майданчик. Діти задоволені/

У дошкільному навчальному закладі «Калинка» на сьогодні функціонує 11 груп: з них 2 ясельного віку, 8 – дошкільних та вже 1 дошкільна група спеціального призначення (логопедична).

Стрічка новин