Полтава відзначає Всесвітній день туризму

Полтава відзначає Всесвітній день туризму, а наша область входить до п'ятірки лідерів у туристичній сфері. Сьогодні у Ляльковому театрі причетні до галузі підбивали підсумки року, нагороджували найкращих, ділилися планами на майбутнє.

/ІНТЕРШУМ
Найкраще, що може бути в житті людини, – це дорога, це туризм, це подорожі/

Тамара Кулинич понад 40 років свого життя присвятила туристичній галузі. Вона каже: «Якщо в кишені є карбованець – подорожуйте».

/Тамара Кулинич, голова Спілки екскурсоводів
Я пройшла курси, стала екскурсоводом, і ось вже багато років проводжу екскурсії по місту, за межами нашої Полтави, по Полтавській області. Багато я подорожувала і бачила, тому певний досвід хотілось би передати/

А ця дівчина тільки пов'язує своє життя з туризмом. Вона вважає, що потрібно обирату професію, яка по душі. Саме цей принцип вказав їй на туристичний напрямок у навчанні.

/Ірина Нуфренко, студентка
Найбільша мрія: мені б хотілось привернути увагу до архітектури міста. Багато будівель є історичними пам'ятками, дуже красиві. Але про них ніхто не дбає. Якщо їх реконструювати хоча б зовні, це привабило велику кількість туристів/

27 вересня відзначають День туризму в усьому світі. Полтава свято не ігнорує.

/Лариса Оніщук, в.о. начальника Управління інфраструктури і туризму Полтавської ОДА
Найголовніше, що відбулось, – ми прийняли нову програму «Розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки». Упорядкували основні туристичні маршрути, взяли участь у виставкових заходах, провели конференції семінари (все згідно з планом)/

Полтавська область входить до п'ятірки регіонів-лідерів у туристичній галузі. Один із якісних показників – це постійні фестивалі та конкурси. Один з них – «Туристична гостинність Полтавщини». Перемогу в одній із номінацій здобула Оксана Гонтар.

/Оксана Гонтар, директор туристичної агенції
Головні напрямки – це Поле Полтавської битви, Опішня, Гоголь, Миргород. У Полтаві є куди повезти і що показати/

Як зазначили фахівці туристичної галузі: «Для сучасного мандрівника найголовніше – це якість умов та емоційне наповнення».

Стрічка новин