У Полтаві відкрився оновлений магазин компанії «Київстар»

У Полтаві відкрився оновлений магазин компанії «Київстар». Його новий формат – це не лише якісне обслуговування, а й широкий вибір девайсів, зручність у виборі гаджетів та, звичайно, високий рівень операторського сервісу. Знайти все це кожен зможе у магазині за адресою вул. Соборності, 53/1.

Магазин «Київстар» у Полтаві по вул. Соборності, 53/1 став сотим в Україні у новому форматі. Ергономічний простір, новий стандарт дизайну, відкриті вітрини – усе для зручності клієнтів.

/Юлія Купцова, керуюча пунктом продажів компанії «Київстар»
Нові магазини «Київстар» організовані принципово по-новому. У наших магазинах все продумано і зроблено так, як зручно для сучасного користувача. Усі вітрини у нашому магазині відкриті. Кожний покупець може вільно підійти і протестувати будь-який пристрій. Продавці-консультанти, які постійно знаходяться у залі, підкажуть та зможуть відповісти на будь-які питання/

До того ж, розширився асортимент самої продукції. На сьогодні у продажу є близько 40 моделей смартфонів, ціни на які приємно здивують. Турбота, інновації та комфортне обслуговування – принципи, на яких базується робота компанії «Київстар». Не випадково показник лояльності клієнтів у неї – найвищий на телеком-ринку. До кінця цього року в Україні у новому форматі буде вже 167 магазинів. Переваги оновлених центрів обслуговування вже встигли оцінити перші полтавські покупці.

/Олександр, покупець
Вибір в принципі непоганий у цьому магазині і по гаджетам, і по аксесуарам. Персонал якісно володіє інформацією. Може дати якісну консультацію з приводу будь-якого гаджету чи аксесуара до нього/

З нагоди відкриття магазину у Полтаві «Київстар» підготував сюрпризи для усіх своїх покупців.

/Юлія Купцова, керуюча пунктом продажів компанії «Київстар»
Протягом місяця кожен покупець смартфона гарантовано отримує 6 тисяч МБт швидкісного 3G-Інтернету у подарунок/

Крім цього, на клієнтів чекають бонуси у вигляді флешок, захисної плівки та скла. А на урочистому відкритті кожен, хто зробив покупку у магазині, став учасником розіграшу цінних подарунків. Пауер-банки, навушники та смартфони знайшли своїх нових володарів.

/Максим Янко, виграв мобільний телефон
Я завжди мріяв про такий подарунок, і виграв його/

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, послугами якого користуються понад 25 млн клієнтів мобільного зв'язку і близько 800 тисяч клієнтів фіксованого Інтернету.

Стрічка новин