Всьоме і... востаннє

7-ий Всеукраїнський фестиваль «Полтава ДОК» востаннє запалить кіноекран. Показ пройде на цих вихідних, а саме – 24 та 25 вересня. Однак, на цьому діяльність докфесту припиниться, зазначають організатори: творчість – першочерговий елемент, та фінансова підтримка – не менш важлива. Подробиці дізнавались наші журналісти.

Всеукраїнський екофестиваль кіно востаннє відчиняє двері документалістам. 6 років поспіль кінопоказ «Полтава ДОК» демонстрував стрічки аматорів, сьомий рік стане заключним.

/Олександр Калашник, директор фестивалю «Полтава ДОК»
Це ексклюзивний останній фестиваль. Можливо, я скажу занадто грубо і не літературно, але за свою пенсію утримувати Всеукраїнський фестиваль не дуже зручно/

Директор фестивалю розповідає: ні спонсорів, ні призовогу фонду «Полтава ДОК» в цьому році не має. На рахунку кіноподії – 6 гривень. Це ті гроші, що залишилось з минулого року. Однак, кіномитців-аматорів факт безриб'я не лякає.

/Олександр Калашник, директор фестивалю «Полтава ДОК»
Всі, хто брав участь в цьому фестивалі, ніхто не думав про гроші, чи-то нагороди. Головною була творчість. На цьому фестивалі, в суботу, буде 29 робіт і 22 учасника/

Традиційно програму фестивалю складають кінострічки в двох номінаціях. А саме, «Мистецтво жити» і «Людина та природа». Остання є основою фестивалю, бо має еконапрям. Неоднаразово першість у цій номінації отримував Дмитро Вовк.

Нагадаємо, фестиваль «Полтава ДОК» стартував у 2010-му році, об'єднавши кінолюбителів-документалістів з усієї країни. Заключний показ пройде вже в ці вихідні, на базі палацу дозвілля «Листопад». Вхід вільний, тож долучитись до аудіо-візуального мистецтва може кожний.

Стрічка новин