На Полтавщині лісові браконьєри вирубали близько 160 дубів

На 370 тисяч гривень хотіли збагатитися лісові браконьєри у Полтавській області. На таку суму вони заподіяли збитків державі, вирубавши близько 160 дубів. Правоохоронці встановили особи причетних до цієї протиправної діяльності та викрили пилораму і склад, де зберігалася й оброблялася викрадена деревина.

Поліція проти лісових браконьєрів. Правоохоронці проводять профілактичні заходи із виявлення незаконних порубок дерев на Полтавщині. Така їхня діяльність безрезультатно не минула.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Була задокументована група осіб, які на території Полтавського, Новосанжарського та Машівського районів довгий час займалися вирубкою лісових масивів. В основному - це дуб, хвойні породи. І в подальшому ці колоди перероблялися на пилорамах і вже як дошка експортувалися у закордонні країни./

Усього лише ця група осіб вирубала майже 160 дубів в середньому близько 45 см діаметром. Розмір шкоди, заподіяної зеленим насадженням становить 370 тисяч гривень.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Вказана інформація внесена у ЄРДР за статтею 246 і 185 Кримінального Кодексу України. Н даний момент проводяться заходи зі встановлення спільників осіб, які сприяли скоєнню злочину, корупційних звязків, а також місця порубок, де здійснювали свою злочинну діяльність група осіб./

За вказані дії передбачене покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

 

Стрічка новин