Кавер-бенди - музична тенденція, що набирає популярності на Полтавщині

Кавер-бенди - музична тенденція, що набирає популярності на Полтавщині. Гурт «Відділ Кадрів» - у тренді. Музиканти об'єднались 6 років тому. Володіють різними стилями та жанрами: і українську народну зіграють, і «Ленінград» переспівають. На репетиції полтавського бенду побувала наша знімальна група.

Вибухова музична суміш - кавер-бенд «Відділ Кадрів». Їх шестеро: металіст з гітарою, джазовий барабанщик, трубач, баяніст, бас-гітарист і вокалістка.

/Сергій Сувальський, лідер кавер-бенду «Відділ Кадрів»
Перше - ми друзі. Друге - це чесне відношення до музики. Це люди, яким подобається музика, які піклуються про свою репутацію як професіонали. Перший критерій, по якому я оцінюю музикантів, це не його технічний рівень, не те, як він віртуозно грає, а на скільки чесне його відношення до музики./

Музиканти відкривають секрет свого успіху: це драйвова енергетика, якою вони стріляють у слухача.

Хоч бенд із Полтави та за рамки області музиканти вже вийшли. Виступають у Харкові, Києві та інших містах. Кажуть, що грати щоразу для нового слухача - це завжди цікаво.

/Сергій Сувальський, лідер кавер-бенду «Відділ Кадрів»
Люди все ж таки зрозуміли, що живий виступ є живий виступ. Що енергетику і драйв - не отримаєш, коли запускаєш «мінусовку» і співаєш під неї. Все ж таки там ти отримуєш енергетику однієї людини, а тут 6 людей одразу діляться з тобою цим.))

Номінація у Першій музичній премії Полтавщини - один із останніх здобутків «Відділу Кадрів». «Гордість Полтави» - саме в цю категорію потрапив кавер-бенд. Це музичне дійство відбудеться 25 вересня. А поки кожний може віддати свій голос за улюбленого виконавця на сайті kolizey.in.ua.

 

Стрічка новин