Понад 3200 дітей посвятили у першокласники

Понад 3200 дітей посвятили у першокласники. У палаці дозвілля «Листопад» міський голова традиційно привітав наймолодших школярів з початком навчального року, де кожному першокласнику вручили тематичні подарунки. Які презенти підготувала міська влада – бачили наші журналісти.

В палаці дозвілля «Листопад» Рита з мамою переглядають святковий концерт. Вони приїхали до Полтави з міста Перевальськ Луганської області. Вже третій рік живуть тут. В перший клас дівчинка йтиме у 10-ту школу.

/Маргарита Мусійко, першокласниця
Задачі будуть всякі, математика, читати треба буде/

До школи вже готові, розповідає малеча. Все необхідне батьки купили.

/Святослав Перетятько, першокласник
Рюкзак, зошити, ручки..., все для фломастерів/

Зібрати дітей в перший клас не дешево, кажуть батьки, тому тішаться підтримці, яку надає міська влада.

/Анна Мусійко, мама першокласниці
Для першокласника зібрати в перший клас – це як заміж віддати. Тому будь-яка допомога, особливо, коли вона така святкова, в приємній атмосфері, вона не буде зайвою, тому велике спасибі меру/

Сам же мер Олександр Мамай говорить: довго думали, що подарувати першокласникам. Вирішили: найнеобхіднішими стануть канцелярські товари. Плюс для дітей протягом літа створювали належні умови для навчання: обладнували та ремонтували навчальні заклади. Цьогоріч на поточні та капітальні ремонті шкіл, дитячих садочків, позашкільних закладів освіти у міському бюджеті передбачено понад 35 мільйонів гривень.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Дуже приємно, що Лелека не покидає нас, що дійсно щороку у нашому місті до школи йде одна ж і та сама кількість дітей. Хочу сказати, що ми намагалися не лише привітати дітей, а підготувати певні подарунки/

Концерт закінчився – час йти за подарунками. Кожному школяреві дістався набір канцтоварів вартістю 200 гривень, а ще – м'яка іграшка.

/Набори дали для фарби, кольоровий папір, олівці

Не дивлячись на отримані подарунки, дехто в школу йти не дуже хоче.

/Марія Пасько, першокласниця
- Не дуже якось
- Чому?
- Там будуть складні уроки, розмовляти. Розмовляти – це найнудніше/

Цього року понад 3200 дітей вперше сядуть за парти полтавських шкіл. Фото ж з урочистостей можна знайти на офіційному сайті Полтавської міської ради. Можливо, саме ваша дитина потрапила до об'єктиву.

Стрічка новин