Майбутніх першокласників привітали на підприємстві «Полтаватеплоенерго»

Майбутніх першокласників привітали на комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго». Там мають добру традицію – напередодні навчального року влаштовують свято для майбутніх школярів – дітей своїх працівників. Продовжили її і цього року.

У профспілковому комітеті обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» настав хвилюючий момент – із закінченням літа та вересневим святом Першого дзвоника у повсякденне життя багатьох працівників підприємства повертаються шкільні турботи і клопоти їхніх дітлахів. Проте є серед них і такі, для котрих цьогорічний День Знань – перший у житті дітей.

/Ольга Міхальова, інженер служби реалізації ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Наші дітки йдуть до першого класу. І їх сьогодні будуть вітати. Ми дуже чекали, тому готувались: і морально, і матеріально. Тому, дуже раді//

24 першокласника та 11 першокурсників вищих навчальних закладів – з таким поповненням цього року, з нагоди Дня Знань, вітає трудовий колектив «Полтаватеплоенерго» профспілковий комітет полтавських теплоенергетиків.

/Тетяна Бібікова, голова профкому ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Адже діти – це найпрекрасніше, що маємо. Ми щорічно збираємо напередодні 1 вересня, даруємо обов’язково подарунки, проводимо з ними ігри. Це стало вже доброю традицією на нашому підприємстві. Це за рахунок профвнесків, які сплачують наші працівники/

Діти кажуть: у всьому рівняються на своїх батьків. Наталочка, наприклад, хоче бути схожою на маму.

/Наталія
Вона працює, щоб усе було добре у місті нашому. Але я не пам’ятаю, як називається ця професія/

Дітвора зізнається: уже встигли познайомитися зі школою, і з нетерпінням чекають першого дзвоника.

/Іван
Хочу йти до школи: писати, займатись математикою, читати, рахувать/

/Матвій
- Хочеш йти до школи?
- Так. Бо там можна навчитися всього: і англійської, і російської мови, і математики/

/Наталія
Я хочу навчитись гарно працювати, усе робити. Хочу отримати деякі знання. Я просто дуже хочу навчитись кимось працювати. Дуже хочеться.
- А ким ти хочеш стати?
- Та я ще цього не знаю/

Крім того, майбутні першокласники серйозно підготувалися до нового періоду у своєму житті.

/Іван
Я з мамою пишу літер ось такий ряд. Вона надрукувала мені казки, щоб я міг читати/

/Аліна
Ми вже потрошку купили. Рюкзак. Класний/

Невгамовні герої мультфільму «Фіксики» розважали малечу різноманітними веселими конкурсами та завзятими іграми. А ще підготували солодощі, та, аби дорога знань не здавалася їм занадто важкою і буденною, – різноманітні канцелярські приладдя. У першу чергу, підкреслюють полтавські комунальники, цей захід повинен надихнути малечу на успіхи та заповзятість у навчанні, а також звернути їх увагу на те, що разом зі школою у їхнє життя приходить новий світ, повний цікавих відкриттів та щоденних турбот.

Стрічка новин