В парку «Перемога» пройшов сімейний велопарад

На вихідних щоденні турботи полишили активні батьки, які разом зі своїми дітьми приїхали в парк «Перемога» на велосипедах. Тут проходив велопарад «Ми – кінозірки». Обов'язкова умова участі – бути вдягненим улюбленим кіногероєм чи персонажем з мультфільму.

Білосніжка одягає шолом, принцеси поправляють сукні, а два брати-бетмени лише їдуть на велопарад. Для участі у конкурсах хлопці ще замалі, але відповідного дрес-коду дотрималися. Летить на велосипеді у парк «Перемога» і велосипедистка зі стажем Іра. Катається 5 років. Одягла костюм комашки, яку в народі називають «сонечко».

/Ірина, велосипедистка
Він у мене був у запасах, я не довго готувалася. Це костюм «божої коровки»/

Натомість Софія разом з мамою відповідально підійшли до участі у велопараді. Костюм спеціально підбирали до дійства.

/Софія, велосипедистка
Сьогодні зайшли в магазин з мамою, і взяли цей костюм. Це костюм індіанця. Потім ми прийшли додому, мама мені зробила макіяж/

Такий сімейний велопарад влаштував клуб «Родинний байк», який займається розвитком велоруху в Полтаві.

/Марина Кузьмінська, організатор заходу, член родинного велоклубу «Родинний байк»
Запропонували одягтися дітям, і взагалі батькам в кіногероїв, улюблених мультиків. Це буде невеличке для дітей закінчення велосезону. Будемо планувати на щорічний захід/

Аби розважити дітей, провели дитячу велоестафету, різноманітні конкурси як для дітей, так і для батьків. Закінчили ж свято сімейним велопробігом з парку «Перемога» до центру міста.

Стрічка новин