В Україні презентували перший трактор, переведений для роботи на скрапленому газі

В Україні презентували перший трактор, переведений для роботи на скрапленому газі. Партнерами у цьому пілотному проекті виступили компанії «Автотранс» та «Автогаз Італія». У середу результат цієї співпраці презентували на третьому всеукраїнському семінарі для установників газобалонного обладнання.

Компанія «Автотранс» разом з італійськими партнерами з компанії «Автогаз Італія» продовжує впроваджувати в Україні інновації світового рівня в сфері газобалонного обладнання. Спільна робота між двома компаніями триває вже більше двох років. Результат цього – ряд проектів, які можна сміливо назвати знаковими для українського ринку.

/Вальтер Мадреперла, директор компанії «Автогаз Італія»
З компанією «Автотранс» ми знайшли глибоку співпрацю як із комерційної точки зору, так і технічної. Йде постійний обмін інформацією між нашими компаніями, постійне зростання продаж, постійний взаємообмін технікою, що дає змогу удосконалювати нашу продукцію/

Більше року компанії працювали над переобладнанням в двопаливний режим роботи три сідельні тягачі DAF (Євро-3), МАН (Євро-3), Мерседес (Євро-3). Зараз вони успішно експлуатуються та демонструють високі показники економії. А нині українські та італійські експерти взялися за сільськогосподарську техніку.

/Сергій Михайлик, директор компанії «Автотранс»
На сьогоднішній день ми перші в Україні встановили обладнання спільно з нашими друзями італійцями на трактор, і він почав проходити випробування. Перші випробування, які він пройшов, вони дають позитивний результат. І ми хочемо поділитися з усіма, до чого ми дійшли/

Партнером проекту виступив агрохолдинг «Астарта-Київ», який надав для переобладнання трактор Fendt. Внаслідок цього вдалося досягнути заміщення дизельного пального скрапленим газом на рівні 20%.

/Володимир Кондуфор, головний інженер Агрофірми ім. Довженка холдингу «Астарта-Київ»
Якщо ви будете вдома в рік економити тисяч 15-20, ви на це підете? Так само і ми, як-то кажуть «першопрохідці», вирішили спробувати переобладнати трактор на газодизельне обладнання, тому що в першу чергу – це економія коштів/

Відтепер на одному тракторі фірма буде економити до 90 тисяч гривень, а в агрохолдингу агрофірми ім. Довженка таких – 30 одиниць. Подібне переобладнання, кажуть експерти, не несе технічних ризиків та не змінює кардинально будову двигуна, тобто транспорт може працювати і лише на дизельному паливі, і в двопаливному режимі. Компанія «Автогаз Італія» накопичила значний досвід з переобладнання сільськогосподарської техніки в різних країнах світу. Нині італійські експерти шукають нові сектори його впровадження.

/Вальтер Мадреперла, директор компанії «Автогаз Італія»
В аграрному секторі – це трактори. А також є проект, над яким ми працюємо півроку, – це річні судна, які транспортують вантажі, які працюють на дизельних двигунах. У вересні тестовий такий у Венеції буде тестуватися. Результати, які ми отримаємо, ми хочемо впровадити і в Україні/

Третій за ліком всеукраїнський семінар для установників газобалонного обладнання зібрав представників 17 міст України, у яких викликають жвавий інтерес новинки італійського ринку. Закордонні технології у цій сфері приваблюють вітчизняних спеціалістів в першу чергу своєю надійністю та технологічною довершеністю.

Стрічка новин