У Чутівському районі поліція виявила близько тисячі рослин конопель

Близько тисячі рослин конопель виявила поліція у Чутівському районі. Насадження розташовувалися на двох ділянках. Їх вилучили та направили на експертизу. Яка відповідальність загрожує власникам незаконних насаджень – дивіться у наступному сюжеті.

Понад 840 конопель – між полем з кукурудзою та лісопосадкою. Ще 210 – на території напівзруйнованого приміщення на околиці села. У Чутівському районі правоохоронці виявили близько тисячі заборонених наркотичних рослин.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Вказані кущі були вилучені у рамках ЄРДР, яке було внесено за ознаками статті 310 Кримінального кодексу України. На сьогоднішній день проводяться заходи зі встановлення осіб, які причетні до вирощування макової соломки і конопель/

Насадження із наркотичною речовиною поліція виявила у ході проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак». Наразі останній триває на Полтавщині. Боротися із наркотичним злом правоохоронці закликають громадян спільними зусиллями.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Якщо вам щось відомо про незаконні посіви коноплі і маку, про осіб, які можуть займатися даною незаконною діяльністю, будь ласка, повідомте у найближче відділення поліції, або приходьте на особистий прийом. Будемо вам вдячні/

За вирощування наркотичних речовин законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Стрічка новин