З 3 по 27 липня в Україні проходить Всеукраїнський хресний хід миру

З 3 по 27 липня в Україні проходить Всеукраїнський хресний хід миру, любові та молитви за Україну, організований Українською Православною Церквою Московського патріархату. Хода, яка вже зібрала близько десяти тисяч людей, йде як Західною, так і Східною Україною. 3 липня кількасот людей вийшли зі Свято-Успенської Святогорської Лаври Донецької області, а 9 липня – зі Свято-Успенської Почаївської лаври Тернопільської області. Сьогодні вранці одна колона дійшла в Романівський район Житомирської області, інша колона ще крокує Полтавщиною. Сьогодні віряни були у селищі Велика Багачка. Далі рухатимуться до міста Хорол.

/Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський УПЦ
У нас традиційно у православ'ї, споконвічно, коли якісь були проблеми в родині, в сім'ї, в місті, в селі, в суспільстві, в державі, люди збиралися разом і підносили молитву до Господа, бо ми віримо, що спільна молитва вона сильна, і Господь її почує/

Завершиться хода в Києві 27 липня зустріччю двох груп паломників на Володимирській гірці, після чого вони вирушать до Свято-Успенської Києво-Печерської лаври, де відбудуться урочисті богослужіння.

Стрічка новин