Найбільш несвідомі полтавці живуть в Авіамістечку, на Алмазному та в районі вулиці Дослідної

Найбільш несвідомі полтавці живуть в Авіамістечку, на Алмазному та в районі вулиці Дослідної. Такий рейтинг склали комунальники з «Полтававодоканалу» за кількістю заявок щодо забитої каналізації. Після усунення засмічення знаходять ганчірки, целофанові пакети, кістки, качани та інше сміття. Туди їх кидають самі ж місцеві мешканці.

Аварійно-відновлювальна бригада служби водовідведення «Полтававодоканалу» приїхала на вулицю Патріарха Мстислава (колишню Карла Лібкнехта). Сюди їх викликали місцеві мешканці. В одному з дворів забилася каналізація. Почали чистити. Витягли купу ганчірок та шматки цегли. Такі знахідки, розповідають комунальники, їм трапляються постійно. Деяким господарям зручніше викинути залишки овочів, фруктів, будівельне сміття чи предмети гігієни в каналізацію, ніж у сміттєві баки.

/Анатолій Кішінець, в.о.майстра служби водовідведення КП «Полтававодоканал»
Мешканці кидають більше побутового сміття. Відходи, кукурудзяні качани, яблука. Все викидають в каналізацію, і виходить більше засмічення/

Лише в червні до диспетчерської служби «Полтававодоканалу» надійшло більше 600 викликів з приводу забитої вуличної чи дворової каналізації. В сезон масової консервації каналізаційні мережі не витримують навантаження твердих відходів. Найбільше від халатності сусідів страждають мешканці першого поверху, оскільки часто сміття, що накопичилось, утворює затор у стояку, і нечистоти витікають через їхні унітази. Щодня аварійна бригада виїздить на 30-35 заявок з ліквідації засміченої каналізації. Трапляється, що доводиться працювати і вночі.

/Анатолій Кішінець, в.о.майстра служби водовідведення КП «Полтававодоканал»
Немає різниці. Видають нам засоби захисту, плащі. Працюємо, і в нічні зміни є заявки, день, ніч, в нас зупинок немає. Дощ – значить дощ, сніг – значить сніг. В будь-який період часу виконуємо заявки/

Найчастіше аварійні бригади виїжджають у район Авіамістечка, Дослідної та на Алмазний. Свідомі ж полтавці проживають в Центрі та на Подолі. Звідси – найменше викликів. У разі проблем з каналізацією, нагадують комунальники, необхідно звертатися до диспетчерської служби за номером 56 96 00. Вона працює цілодобово.

Стрічка новин