У дитячий табір «Олімпійські надії» придбали будиночків на півмільйона гривень

У дитячий табір «Олімпійські надії» придбали та облаштували будиночки на півмільйона гривень. Їх та загалом умови проживання юних спортсменів, які відпочивають в таборі, показали міському голові. Олександр Мамай завітав на відкриття другої табірної зміни до села Соснівка на березі Коломака.

/Андрій Костенко, відпочиває у таборі «Олімпійські надії»
Я взагалі вболівав за Францію. Шкода, що Роналду так рано пішов/

Це враження Андрія від фіналу Євро-2016. Його він дивився у таборі «Олімпійські надії». Сюди потрапив через любов до футболу. Хлопець займається у ДЮСШ імені Горпинка, і влітку юні спортсмени відпочивають в цьому таборі у селі Соснівка. Андрій м'яч буцає разом з Владом. Хлопець теж футболіст. Вже має іменну футболку.

/Владислав Оніпко, відпочиває у таборі «Олімпійські надії»
Я дуже втомлююся після тренувань. Ми працюємо, щоб показати, що ми сильні, не слабкі/

Відвідати всіх спортсменів-відпочивальників «Олімпійських надій» приїхав міський голова Олександр Мамай.

Табір знаходиться у комунальній власності міста, відтак, влада і опікується ними. Цього року, розповідає Олександр Мамай, виділили значну суму на здешевлення путівок.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Дитина може бути фахова, але батьки не взмозі зробити так, щоб дитина пройшла тур оздоровлення. Путівка на сьогодні коштує понад 4 тисячі гривень, а ми виділили 1 мільйон гривень, щоб батьки заплатили лише 20% від вартості путівки/

Плюс майже 700 тисяч виділили для закупівлі нових будиночків для проживання, ортопедичних матраців та предметів довгострокового користування.

/Вікторія Дебека, відпочиває у таборі «Олімпійські надії»
Скільки себе пам'ятаю, ми завжди жили в наметах, але, коли побудували ці будинки, наші найменші можуть жити в таких гарних умовах, де є світло, де є все. Так зручно і не холодно спати/

Другу табірну зміну відкривають святковим шикуванням із загонними кричалками.

Окрім сертифікату на придбання світлоапаратури для проведення дискотек на суму 15 тисяч гривень, мер організував всім спортсменам «Олімпійських надій» відпочинок у парку розваг «Дитяча планета».

Ветеран табору Анатолій Офат, який 46 років тут тренує дітей, говорить: завдяки увазі до дітей з боку міської влади табір почав оживати.

/Анатолій Офат, Заслужений тренер України з волейболу
40 років була тишина. Застій. Все було заморожено. Лише намети ось ці стояли, більше нічого. В цьому році можна тренуватися і футболістам, і баскетболістам. Сподіваюся, що й волейбольний майданчик з часом приведемо у належний стан/

Після спільних танців зі спортсменами справа дійшла і до вогнища. Тут на березі Коломаку співали пісень під баян. Салют же став фінальною точкою у відкритті другої зміни в «Олімпійських надіях».

Стрічка новин