95 років відзначило Українське товариство мисливців та рибалок

95 років відзначило Українське товариство мисливців та рибалок. Його представники із Полтавської області зібралися у лісовому угідді Кобеляцького району. Як святкували – бачили мої колеги.

Тут красива природа і чарівні коні – святкувати 95 років організації мисливці та рибалки Полтавщини зібралися в угідді Кобеляцького району. Кожна організація підготувала фотозвіт про роботу, на урочистій лінійці, як завжди, кращим вручили грамоти, молодим – посвідчення мисливців. У кожного з них – свій досвід і власний стиль. Уміння стріляти показали на змаганнях.

/Сергій Козлов, голова Полтавської районної організації УТМР
Всі ці змагання, вони вчать мисливців правильно поводитися зі зброєю і правильно стріляти на полюванні/

/Григорій Рябокінь, голова первинної організації мисливців і рибалок
Найкраще полювання – це стрільба по тарілках. Тому ми збережемо тоді дику природу/

/Анатолій Близнюк, майстер спорту зі стентової стрільби
Полювати ми вчилися від діда-прадіда, але стріляєм ми не так, як хотілось би, тобто, думають мисливці, що він усе вміє, усе знає, а коли приходить людина на стенд, то розуміє, що йому ще вчитися і вчитися/

Серед суто мисливських розваг – полювання з собакою на лисицю. Цього разу дикій тварині пощастило. Яхтер'єру не дали її по-справжньому зловити, просто показали присутнім, на що здатен мисливський собака. Серед мисливців і рибалок товариства – люди найрізноманітніших професій. Українське товариство виникло у 1921 році із невеликого об'єднання. Зараз це велика мережа районних та обласних громад.

/Микола Шуляр, голова Всеукраїнської ради УТМР
Мета цього об'єднання – організація для охорони, відтворення, збереження, захисту тваринного світу України і організація любительського рибальства в Україні/

Товариство має найбільшу кількість мисливських угідь в Україні – 28 мільйонів. Члени товариства зітхають – мають більше зобов'язань, ніж повноважень.

/Костянтин Боровик, голова Ради Полтавського обласного об'єднання УТМР
Члени товариства – це рядові громадяни, які за власним бажанням вступили в товариство, підтримують його, сплачують членські внески, виконують різного роду біотехнічні заходи – свою трудову участь в заготівлі кормів, викладки кормів, підгодівлі звірів, будівництво ловушок, вольєрів.../

До 2013 року Полтавській обласній організації належало мільйон 550 тисяч гектарів землі. Після недавнього перерозподілу 550 тисяч забрали.

Стрічка новин