Надзвичайники навідали дітей з табору «Олімпійські надії»

Про те, як поводитися влітку під час відпочинку, аби не потрапити у халепу, надзвичайники розказали сьогодні дітям з табору «Олімпійські надії», що у Верхолах. Тут рятувальники влаштували справжнє шоу з показовим гасінням пожежі та розмінуванням території.

На березі річки Коломак у селі Верхоли розташований табір для юних спортсменів «Олімпійські надії». Цього разу до них завітали надзвичайники, аби нагадати, як необхідно поводитися на відпочинку.

/Віталій Шкаревський, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС Полтавщини
Забороняється розводити багаття. Не користуватися електроприладами. Якщо поблизу річка – щоб все було під наглядом. Не запливати за буйки/

Акція «Безпечний відпочинок» проводиться по всій області. Їздять в пришкільні та позаміські табори.

/Дмитро Васенков, головний інспектор Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС Полтавщини
Користуватися відкритим вогнем, таким як сірники, запальнички, суворо забороняється. Користуватися якимись електроприладами також забороняється. Будьте обережні та дуже-дуже-дуже-дуже уважні/

Для початку дітям демонструють гасіння умовної пожежі. Все відтворено до дрібниць: мигалка, костюми, бранспойнт. Далі за роботу беруться сапери. Розповідають, яку небезпеку можуть становити вибухо-небезпечні предмети.

У натовпі здебільшого хлопці. Розглядають трофеї та знаряддя, за допомогою яких їх знайшли. Попитом користується металодетектор.

/Бліц
Для того, щоб знайти метал або бомби/

Старші хлопці цікавляться вибухонебезпечними предметами.

/Бліц
Багато мін, багато гранат, багато протипіхотних бомб, які навіть використовуються в АТО/

Тим часом дівчата вирішують теоретичні завдання.

Не обійшлося і без примірки бойового одягу надзвичайників, у якому вони виїжджають на виклики. А на закінчення – освіжаючий дощ з брандспойнта. Можливість тримати пожежний ствол та регулювати струмінь води, як справжній рятувальник, надали всім охочим.

Стрічка новин