У Полтаві волонтери рятують хвору студентку

У Полтаві волонтери рятують хвору студентку. Вартість одужання, яку зараз озвучують лікарі, – 150 тисяч гривень. Аби зібрати бодай якусь суму, в Міському будинку культури небайдужі полтавці провели благодійний концерт на підтримку онкохворої Дар'ї Шевченко.

Дар'ї Шевченко – 20 років. Дівчина навчається в Полтавському національному педагогічному університеті. А ще – любить читати, танцювати і мріє вчити дітей. Та саме зараз на заваді її простих бажань стоїть хвороба. Лікарі в неї виявили неходжкінську лімфому. У найкоротший термін Дар'ї треба пройти кілька курсів хіміотерапії та опромінення. Вартість лікування – близько 150 тис. грн., але дістати такі гроші вона не в змозі.
Допомогти зібрати кошти взялися волонтери педагогічного. Вони у Міському будинку культури організували благодійний концерт, участь в якому взяли творчі колективи й солісти – лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів.

/Світлана Долженко, режисер благодійного концерту
Цей концерт спеціально робиться для того, щоб ми зібрали якісь кошти для того, щоб допомогти їй, ну буквально вижити, тому що вона тяжко хвора. Так вийшло, що мати померла давно уже, батько невідомо де дівся, бабуся її виховувала, й бабуся померла. Вона залишилась одна/

Одним із ініціаторів першого благодійного концерту став актор і керівник аматорського театру «Анастасіс» Тарас Духовний.

/Тарас Духовний, керівник аматорського театру «Анастасіс»
Перший був концерт 27 травня в великій актовій залі педагогічного університету. Ну логічно, так як дівчина, на яку ми збираємо зараз гроші, Дарія Шевченко, – студентка саме цього вузу, філологічного факультету. Сьогодні я просто виступаю своєю моно-постановкою «Чотири станції метро»/

Збором коштів займається волонтерський сектор педагогічного університету.

/Марина, волонтер
Ми збираємо кошти для дівчини. Ми збираємо у касу, а потім при всіх привселюдно розпаковуємо і рахуємо кошти/

Цього разу всім небайдужим вдалося зібрати близько трьох тисяч гривень. Сума ще недостатня для лікування. Та долучитися до доброї справи може кожен. Номер карти «Приватбанку» 4149 4978 3905 4592. Отримувач – Шевченко Дар'я Сергіївна.

Стрічка новин