Грандіозне циркове шоу у Полтаві

Грандіозне циркове шоу у Полтаві. Захоплююча програма WOOZU вражала глядачів своєю масштабністю, загадковістю та, звичайно, майстерністю кращих артистів світового рівня. Дресирувальники, жонглери, акробати з різних країн світу допомагали маленькій дівчинці розв'язати головоломку. Які враження залишилися у полтавців після перегляду шоу – дізнавалися Крістіна Брігіда та Сергій Одаренко.

До Полтави приїхав найбільший в Україні цирк «Кобзов». До нашого міста його артисти привезли видовищне шоу. «Woozu» – головоломка, яку мають протягом вистави розв'язати глядачі.

/Сергій Жиган, художній керівник проекту «Woozu»
Сучасна сім'я, батьки зайняті. Дитина шукає, чим зайнятися. Дитина починає складати головоломку і занурюється у свої мрії. Її мрії і є цирк. І коли вона складає ці пазли, з'являються нові герої/

Мандрує у своїх мріях юна артистка цирку, 12-річна Марина Баля. Із іменитими колегами вона працює на рівних.

/Марина Баля, виконавиця головної ролі
Трішки, можливо, складно, але всі артисти, якщо я займаюся, усі мені підказують, чомусь новенькому навчають, це мені подобається/

Дві з половиною години артисти тримають глядачів у захопленні. Заворожують своєю майстерністю повітряні гімнасти, еквілібристи, жонглери, дресирувальники. Аби взяти участь у цьому шоу, вони спеціально приїхали із різних куточків світу. На арені з тиграми, наприклад, працює італієць Давіо Тоні.

/Давіо Тоні, дресирувальник із Італії
Я дуже щасливий, що приїхав в Україну. Тут дуже гарна публіка. Грандіозне шоу, і ми раді, що працюємо тут/

А от артист всесвітньо відомого цирку Дю солєй Віктор Моісеєв презентує у Полтаві свій номер «Горизонтальний жонгляж». Його знають і в Європі, і в Америці, проте працювати на батьківщині разом із цирком «Кобзов» для жонглера – великий подарунок.

/Віктор Моісеєв, артист Cirque du Soleil
Я ніколи не працював у Росії, в Україні. Мене притягнуло сюди через дуже теплу публіку, те, що тут дуже гарна вихована публіка. І саме шоу дуже цікаве. І працювати приємно для нашої саме публіки/

Публіка виступи артистів оцінила сповна. Такого шоу, кажуть полтавці, вони ще не бачили.

/Бліци
- Мені все сподобалося. Я багато бачила цирків, але на мій погляд, це професіонали найвищого рівня. Сама постановка, саме оформлення – краще, мені здається, не буває.
- Мені лошадка сподобалася, верблюд та зебра.
- Дуже сподобалися силові вправи і тварини/

Приємне доповнення до світу головоломки «Woozu» – тематичні виставки поряд із цирком та контактний зоопарк. Приєднатися до цього свята дитинства від колективу цирку «Кобзов» у Полтаві можна до 5 червня.

Стрічка новин