Сьогодні привітань та подарунків дочекалися талановиті діти

Сьогодні привітань та подарунків дочекалися талановиті діти. Вихованців студії естрадного вокалу Геннадія Рагуліна та танцювальний колектив «Ритм» 19-ї школи привітав «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби. Крім того, до Дня захисту дітей Фонд спільно з місцевими фотохудожниками влаштували тематичну виставку «Дитячі усмішки».

Свято дитячих усмішок та надії на щасливе майбутнє відзначили в Галереї мистецтв. Тут відкрили тематичну фотовиставку. Експозицію організував «Фонд захисту та підтримки талановитих дітей» імені Анаталія Кукоби спільно з фотохудожниками Сергієм та Іллею Назаркіними. Цього року розширили виставку. Запросили не лише професійних фотографів, а й любителів. Є світлини, навіть зроблені австійським автором. Всі роботи поєднує любов до дітей.

/Сергій Назаркін, куратор фотовиставки «Дитячі усмішки»
Вони як енерджайзери! Ти підживлюєшся від них позитивом, дивишся на їх усміхнені обличчя, на їх емоції. Я сам дідусь. Спочатку фотографував свого сина, зараз фотографую своїх онуків. Я починав фотографувати з побутової фотографії, в дитячих садочках, школах. Я зробив у своєму житті тисячі фотографій/

Є на фотографіях і внучки голови Фонду захисту та підтримки талановитих дітей Віри Кальник. Ось її дівчата.

/Віра Кальник, голова «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби
Я думаю, що ми, дорослі, повинні подбати про те, щоб наші дітки жили щасливо. Це перша задача батьків, політиків, державних діячів. Якщо вони про це подбають, то наші діти будуть щасливі/

Танцювальні та вокальні номери присутнім подарували вихованці студії естрадного вокалу Геннадія Рагуліна, флейтист Миколай Стрілець та танцювальний колектив «Ритм» 19-ї школи. Всі учасники концерту від Фонду отримали солодощі та подарунки.

Стрічка новин