У Полтаві підбили підсумки конкурсу відеороликів соціальної реклами «Не мовчи!»

У Полтаві підбили підсумки конкурсу відеороликів соціальної реклами «Не мовчи!». Протягом березня і квітня відбувався збір робіт. Усього на розсуд журі представили 17 відеороликів. Присвячені вони були екологічній тематиці, а також проблемам патріотичного виховання. Чи впоралися учасники конкурсу із запропонованими завданнями – розповість Крістіна Брігіда.

Юні режисери, сценаристи та рекламісти цього дня зібралися у Галереї мистецтв. Протягом півтора місяця їхні відеороботи відбирали та оцінювали представники журі конкурсу роликів соціальної реклами «Не мовчи!». Його у нашому місті влаштовують вчетверте. Проте цього року вирішили змінити номінації, у яких учасники створювали роботи.

/Олена Ромас, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського МВК
В цьому році, ми всі знаємо, відзначалися роковини з дня Чорнобильської трагедії. Через те ми взяли тематику екології і ми взяли такий напрямок, як патріотичне виховання сучасної молоді. Знову ж таки ця тематика виявилася складною для нашої сучасної молоді, але, не дивлячись на це, було цікаво, як по-своєму самобутньо молодь висловлювала своє бачення/

Екологічну тему для своєї роботи обрала команда Анастасії Дергай. Хлопці і дівчата із студії «Альфа» знають, чим зацікавити глядачів.

/Анастасія Дергай, учениця студії «Альфа»
У нас саме маленька дитина малювала красивий світ, щоб зацікавити, що навіть діти можуть бачити світ прекрасним/

Створювати відеоролики не просто, кажуть учасники конкурсу, тим паче, якщо вони рекламні. Усього таких робіт до членів журі надійшло 17: екологічної спрямованості 13 та 4, які стосувалися патріотичного виховання.

/Олександр Глазов, Студентський мер м.Полтави, депутат міської ради
Мені дуже сподобалося те, що були неординарні погляди на дані теми. Я знайшов дуже цікаві роботи, як на мій погляд (розділилися наші думки з експертами) достойні були. Мені сподобалися, і сам для себе я відібрав/

На цьому урочистому зібранні грамотами та подарунками відзначили усіх без винятку учасників. Інтригу щодо переможців тримали до останнього. Врешті оголосили їхні імена. Третє місце посіла робота Андрія Брицуна, друге – відеоролик творчої команди з Полтавського політехнічного коледжу. А от головний приз конкурсу дістався творчій групі студії «Альфа» Полтавського міського центру позашкільної освіти. Їхню відеороботу відтепер можна буде побачити на великому світлодіодному екрані у центрі міста.

Стрічка новин