Сесія міської ради: без скандалів та зайвого галасу депутати прийняли рішення з більш ніж 40 питань

Сесія міської ради: без скандалів та зайвого галасу депутати прийняли рішення з більш ніж 40 питань. За три з половиною години з однією перервою обранці внесли зміни до показників бюджету на поточний рік, затвердили програму ремонту ліфтів у місті, а також погодили вступ Полтави до Асоціації міст України. Із сесійної зали – репортаж Крістіни Брігіди та Василя Величка.

На початку засідання депутатів міської ради – слово громадськості. Виступи полтавців займають півгодини. Потому депутати переходять до розгляду порядку денного. Перше питання – погодження вступу Полтави до Асоціації міст України. А точніше – її повернення до цієї спілки.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Три роки тому мене як міського голову не влаштовувала робота з Асоціацією. Мені здавалося, що ми тільки платимо. Курс тоді був по 8, мені здавалося, що 10 тисяч ми платимо невідомо куди і для чого. Зараз нам пропонують певну співпрацю з Асоціацією/

Рішення приймають одностайно поіменним голосуванням. Далі – питання про внесення змін до показників міського бюджету. Залишки бюджетних коштів планують розподілити за всіма управліннями міськвиконкому.

/Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавського МВК
Управлінню освіти виділити додатково 1 млн 200 тисяч на придбання комп'ютерних меблів, мультимедійних комплексів для ліцею №1. 1 млн. 46 тисяч – на проведення капітальних робіт системи опалення, заміни вікон і дверей у Полтавському міському центрі позашкільної освіти. На управління охорони здоров'я пропонується додатково виділити 560 тисяч грн. на придбання в дитяче інфекційне відділення обладнання, меблів та інвентарю для першої міської лікарні/

Плюс додаткові асигнування у культуру та житлово-комунальне господарство. До обговорення сфери останнього, до речі, на цій сесії поверталися не один раз. Депутати обговорювали роботу КАТП-1628 та КП «МШЕД» та голосували за внесення змін до програми житлово-комунального господарства.

/Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
Добре, що сьогодні в нас – найнижчий тариф в Україні, але ми сьогодні, мабуть, не можемо сказати, що ми найкращі послуги надаємо. По ЖКГ дуже багато проблем, і думаю, що треба цю програму приймати, приймати зміни. Добре, що тут у нас з'явилися дахи, які треба ремонтувати, тут десятки дахів, треба асфальтувати/

Додаткових коштів, говорить депутатам профільний заступник міського голови Олексій Чепурко, потребують і ліфти у багатоповерхівках Полтави.

/Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови
Станом на 01.01.16 року із 813 ліфтів, встановлених в житлових будинках, 567 ліфтів відпрацювали встановлений термін. Ці ліфти підлягають експертному обстеженню з метою подальшого визначення, чи можемо ми їх експлуатувати. Це близько 80%/

На ці потреби виділили трохи більше 10 млн гривень. Майже всі рішення депутати приймали одноголосно. Хіба що думки розділилися щодо відведення земельних ділянок біля мечеті. «Свобода» утрималась. Аби прийняти рішення за всіма 40 та кількома додатковими питаннями, депутатам вистачило три з половиною години.

Стрічка новин