Сучасні бібліотеки вийшли за рамки простої читальні

Сучасні бібліотеки вийшли за рамки простої читальні. Це культурні осередки, платформи для різних зустрічей та місця, де виховують патріотів. У бібліотеці-філіалі №7 юні читачі днями провели вечір української пісні. Присвятили його усім, хто боронить державну неподільність.

Ці третьокласники із 32 гімназії у бібліотеку приходять не тільки по книжки. Масляна, 8 березня, День Соборності – у читальні до різних свят для дітей влаштовують заходи. До того ж два рази на тиждень – тут урок музики. Виховання через мистецтво – учителі кажуть, що кращого способу ще не вигадали. Пісня, малювання, поезія – у такий спосіб до маленької свідомості краще донести інформацію. Захід, який провели цього разу, – про Україну, у ньому багато пісень.

/Ольга Осаулко, вчитель 3-Б класу Полтавської гімназії №32
«Я Україна, я Україна, лиш перед Богом я на колінах». Третьокласники вже дуже багато знають про свій край, вони вже знають, що не все так добре в нашій державі, вони вже знають, що в нас іде війна, вони вже співчувають тим людям, допомагають їм/

/Софія Будна, учениця 3 класу Полтавської гімназії №32
Ці пісні про Україну, про маму, про рідний край, про мову/

/Влад Гончаренко, учень 3 класу Полтавської гімназії №32
Про те, що ми переможемо, ми не будемо здаватися ніколи/

В українському вбранні і не по-дитячому серйозні, попри юний вік вони знають, навіщо це все.

/Влад Мартиненко, учень 3 класу Полтавської гімназії №32
Тому що вони надають підтримку тим, хто зараз воює/

Педагоги кажуть: така дружба з бібліотекою корисна ще й тим, що із уроків ці діти часто заходять по якусь цікаву книжку, а значить, менше сидітимуть перед екраном.

/Людмила Заливча, директор бібліотеки-філіалу №7
Ці заходи в таку складну годину для нашої країни якнайкраще згуртовують нас, українців, і дають змогу серед наймолодших пропагувати те, що ми повинні знати. Берегти свою Україну, свою мову.../

Стрічка новин