У Полтаві обирали найкращу пару серед студентської молоді технікумів та коледжів

Чотири роки тому студенти проявили ініціативу та прийшли до міської влади з проханням влаштувати конкурс. Сьогодні його під назвою «Пара-BEST» уже можна назвати традиційним. Особливою є лише тематика і випробування, якими щорічно дивують організатори.

/Світлана Тарашевська, заступник Полтавського міського голови
У цьому році він буде проходити на морську тематику. Перший конкурсний епізод буде називатися «Свистати всіх на гору». другий конкурсний епізод - це «Аборигени». Третій - «Талановитий дует». І четвертий це, звичайно, «Бал на кораблі»./

Наважилося пройти всі ці етапи 8 пар студентів з коледжів та технікумів. Загалом першим змаганням для них був відбір у своїх навчальних закладах. Після цього - 2 місяці наполегливої підготовки і, нарешті, - сам конкурс.

/Євгенія Земляна та Павло Пінчук, пара №2
Прошу оплесками зустрічати. Мого Павла кожен має знати.
Вона, як Кейт Мідлтон, дуже привітна, неповторна, як Афродіта ніжна і тендітна./

Закохати в себе глядачів і журі хлопці та дівчата намагалися всіма можливими талантами і здібностями. Про свої відносини часто говорили жартома.

/Анастасія Кашуба та Ярослав Здоровець, пара №3
Затятий спортсмен: майстер спорту по диванному футболу та сон-марафону. З музики віддає перевагу рінгтону на мобільному.
А це - незвичайна, неповторна, неперевершена Анастасія. 13 років займається бальними танцями, але на бал так і не потрапила./

У перервах між конкурсними епізодами виступали кращі творчі колективи та сольні виконавці нашого міста. На церемонії нагородження переможців не просто роздавали титули Міс та Містер, а й доповнювали їх подарунками від партнерів проекту. Найкрасивішою та найталановитішою, або ж просто парою BEST стали учасники під номером №4 - Олександр Біляк та Анна Барабаш.

 

Стрічка новин