У Полтаві презентували книгу «Нехворощ»

Любов Пономаренко опублікувала вже сьоме видання своїх творів. Після того, як її прозу читали японці, німці, серби та білоруси, полтавська друкарня взялася вперше в області сприяти появі у світ творам члена Національної спілки письменників України та володарки кращої книги 2015 року у номінації «Проза». Повість та оповідання - доробок, що увійшов до нової збірки Любов Пономаренко під назвою «Нехворощ».

/Любов Пономаренко, автор книги «Нехворощ»
«Нехворощ» як символ дому. Раніше вона росла в полях, біля будинків. Це рослина, що використовувалась для віників, якою обставляли хати, якою навіть топили. Її тримали біля дому як оберіг. От нехворощ - це символ батьківщини, дому, чогось рідного, те, що супроводжує людину все життя./

Це перша книга письменниці, яку вона зробила сама. Тобто, видавець дозволив авторці самостійно створити образ видання і укласти його зміст. Авторка зізнається, для неї це велика радість.
Новим для тих, хто має прихильність до прози Любові Пономаренко буде і тема війни. Саме не про антитерористичну операцію, наголошує авторка, вона взялася написати вперше.

/Любов Пономаренко, автор книги «Нехворощ»
Це оповідання «Ненароджені» і «Полон». Вони написані буквально на одному подиху. Воно настільки змучило мене, бо я пережила кожне слівце. І кожну думку, і кожен штрих у цьому оповіданні. Людина мандрує від смутку до смутку. І як вона вміє боротися, підніматися з попелу, йти далі - оце я прописую у кожній книзі./

На презентацію нової книги авторки зібралося чимало шанувальників. Вони зазначають: передати словами її твори неможливо. Їх треба тільки читати.

 

Стрічка новин