Огляд пасажирських автобусів напередодні конкурсу

Безпечно, чи не дуже – вирішує Управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції. Протягом двох останніх днів фахівці різноманітних структур обстежували автобуси, які перевізники подали на конкурс, аби отримати певний маршрут. Чи всі виявилися свідомими та приїхали на огляд, й що чекає на тих, хто не з'явився, – дивіться далі.

Віктор Новохатко пасажирів перевозить з 2002 року. Має декілька маршрутів. Цього разу подав документи на закинутий маршрут «Полтава-Гребінка» через Лубни, Пирятин та Оржицю. Возити людей планує на ось цьому «Еталоні».

/Віктор Новохатко, перевізник
Це один із резервних автобусів, який не задіяний на маршруті. Йому 2,5 роки. Один із найновіших, які є в розпорядженні/

Разом з іншими перевізниками Віктор Новохатко протягом двох останніх днів підганяв свої автобуси для спеціального огляду. Дивилися як всередині, так і ззовні. Документи, аптечка, вогнегасник. Фахівці поліції, транспортного управління та Укртрансбезпеки перевіряли справність основних систем. На недоліки вказують одразу. До конкурсу є час, аби їх усунути.

/Тарас Полтавець, інспектор Управління превентивної діяльності ГУ НП у Полтавській області
Бувають, що встановлені додаткові сидіння, що не передбачено свідоцтвом про реєстрацію даного транспортного засобу. Також комплектація буває відсутня. Додатковий вогнегасник може бути відсутній, або противідкатні упори для зупинення транспортного засобу/

Цей конкурс має свою специфіку, розповідають фахівці. Облдержадміністрація ініціювала передачу районам повноважень з проведення конкурсів на приміських маршрутах.

/Сергій Марчишинець, заступник начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
Конкурс буде проводитися тільки по міжміських маршрутах. Все інше, що стосується приміських маршрутів, і мережі, яка підпорядкована районним адміністраціям, це буде в компетенції районних адміністрацій/

На конкурс, який пройде 19 квітня, заявлено 16 транспортних засобів. Огляд пройшли 10 автобусів. Ті, хто не з'явився, ризикують залишитися без маршруту.

Стрічка новин