Діти у громадському електротранспорті їздитимуть безкоштовно

Діти у громадському електротранспорті їздитимуть безкоштовно. Відповідне рішення сьогодні прийняли на засіданні міськвиконкому. Задля цього відкоригували бюджет Полтави. Які ще питання вдалося вирішити – знають Юлія Козіна та Євген Чорний.

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету. Справилися менш ніж за годину. Серед ряду важливих питань – внесення змін до бюджету. Нещодавно в Україні святкували День комунальника. У Полтаві їх понад 4 тисячі. Тож тепер всі без виключення працівники цієї сфери отримають премію у розмірі 600 гривень. Ще понад 300 тисяч гривень з міського бюджету виділили на пільговий проїзд дітей громадським транспортом.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Діти займаються спортом, мистецтвом, позашкільною освітою. До цього їм треба добиратися. Дуже багато батьків готові віддати дітей на безкоштовні гуртки, але в них не вистачає коштів для того, щоб дитина добралася до цих безкоштовних закладів/

Олександр Мамай відзначив, що інвестувати треба саме в підростаюче покоління, адже воно – майбутнє не лише Полтави, а й всієї країни. Чергове актуальне питання – опалення. Олексій Чепурко повідомив, що за останні кілька днів посадовці отримали сотню дзвінків від стурбованих полтавців: на вулиці потеплішало, а батареї досі гарячі.

/Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ
Оскільки середньодобова температура перевищила +8, і Гідрометцентр говорить про те, що на вихідних буде до +20, прийнято рішення про припинення опалювального сезону. Сьогодні буде підписано розпорядження міського голови, і завтра ми починаємо роботи по відключенню наших котелень/

У разі можливого різкого похолодання, обіцяють, швидко відреагують та знову пустять тепло у оселі.

Стрічка новин