Каналізаційний колектор в районі Алмазного заводу рухнув у трьох місцях

Каналізаційний колектор в районі Алмазного заводу рухнув у трьох місцях. Нині на цих ділянках тривають аварійно-відновлювальні роботи. Підприємство «Полтававодоканал» старі залізобетонні труби замінить на нові пластикові. Термін гарантії останніх – 50 років.

Колектор біля Алмазного заводу збудований самим підприємством у 1969 році. Пролягає по вулиці Гребінки, по провулку Колективному і далі йде по Красіна, розповідають комунальники з «Полтававодоканалу». В цьому році на ньому трапилося три провали. Ось один із них. Тут вже декілька місяців не можуть залатати тротуар, бо зверху колектора прокладені кабелі зв'язку «Укртелекому».

/Іван Мистюк, начальник служби каналізації КП «Полтававодоканал»
Була розмова з представниками «Укртелекому», що кабелі будуть перенесені, але протягом двох місяців ця робота не ведеться. Пішло тепло – з'явилися запахи, з'явилися скарги мешканців даного району/

Аварійно-відновлювальні роботи почнуть проводити одразу, коли з'явиться вільний доступ до колектора, запевняє Іван Мистюк. Натомість по провулку Колективному ніщо не заважає усувати аварію. Робота у повному розпалі. Мають замінити 130 метрів труби. Певні складнощі полягають у тому, що тут проходить водопровід. Аби людям було зручно, зробили тимчасовий – до закінчення відновлювальних робіт.

/Сергій Решітник, слюсар аварійних робіт КП «Полтававодоканал»
Провулок Колективний. Заміна самоплинного колектора. В цьому місці він просто рухнув. Міняємо пластикові труби. Вони будуть виносливіші ніж ті, що були/

Фахівці дають на них 50 років гарантії. Працюють на глибині 4 метри. Обіцяють закінчити до кінця квітня. До цього часу у «Полтававодоканалі» просять місцевих мешканців з розумінням поставитися до їх роботи.

Стрічка новин