Допомогти комунальникам вирішили студенти аграрної академії

Допомогти комунальникам вирішили студенти аграрної академії. Найпроблемніші куточки Полтави вони чистять давно, цього разу вийшли на засмічені схили в центрі міста. Якої подяки чекають за це – розповіли нашим журналістам.

В аграрній академії запевняють: щороку студенти та працівники закладу прибирають найбільш захаращені ділянки Полтави.

/Тетяна Бардіна, помічник ректора ПДАА
Раніше наші студенти прибирали Гришкін ліс, Тарапуньку – всі ті місця, де жителі прилеглих територій просять про допомогу і наші студенти відгукуються/

Цьогоріч домовилися із міськими комунальниками: молодь прибере там, де це зробити складно для людей зрілого віку, і отримає від підприємства «Декоративні культури» саджанці різних рослин. Ними планують озеленити територію аграрної академії. Студентам дісталися схили поблизу центру Полтави.

/ІНТЕРШУМ
– Біля Альтанки схили, вам зараз покажуть об'єм роботи, який ми маємо там прибрати, інша частина студентів іде на Панянки, прибирає їх там більше, тому вони будуть прибирать ту частину. Всі зрозуміли?
– Так/

Молодих людей наділили рукавичками та граблями, після короткого інструктажу відправили працювать.
Молодь рада суботнику у середу: куди приємніше зараз у парку, ніж на парі в аудиторії. Та і проблеми міста, кажуть, розуміють добре.

/Владислав Шмиголь, студент ПДАА
Найбільш проблемне – це в парках, де багато збирається молоді, тому що молодь у нас, на жаль, не полюбляє дотримуватися чистоти, тому ми маємо сприяти покращенню цієї ситуації/

У центрі Полтави чисто, накиданого людьми сміття не помітно, хіба що листя після осені та зими.

/Владислав Шмиголь, студент ПДАА
Ми тут студенти, приїхали навчатися, а не відпочивати, тому не залишаємо після себе сміття/

Стрічка новин