Комсомольські правоохоронці викрили діяльність злочинної групи

Комсомольські правоохоронці викрили діяльність злочинної групи. Раніше судимі особи обґрунтовано підозрюються у вчиненні тяжких кримінальних правопорушень на території Полтавської області. Більше про їхнє затримання – у наступному сюжеті.

У ході проведення комплексу оперативно-пошукових заходів працівники управління карного розшуку обласної поліції викрили групу раніше судимих осіб, які обґрунтовано підозрюються у вчиненні тяжких кримінальних правопорушень на території Полтавської області. Їхнє затримання проводилося поблизу одного із кафе-барів у Комсомольську. Під час поверхневого огляду особистих речей у одного з учасників групи, мешканця однієї зі східних областей України, виявлено та вилучено пістолет іноземного виробництва.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Одному з чоловіків, які були затримані, було оголошено про підозру в скоєнні замаху на вбивство одного з мешканців України, який знаходився у місті Комсомольську раніше і був поранений цим громадянином/

За даним фактом відкрите кримінальне провадження з правовою кваліфікацією за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Стрічка новин