Центру естетичного виховання учнівської молоді – 20 років

1 квітня виповнюється 20 років центру естетичного виховання учнівської молоді. Заклад, що навчає дітей мистецтву, пережив багато: відбудувався після пожежі та запалив нові зірочки. Святкування там затягнулися на тиждень, окрім творчої програми, гуртківці підготували капсулу для майбутніх поколінь.

Домовичок завжди сидить на директорському столі – його після пожежі у 2002 році змайстрували гуртківці. Тоді майже вщент була знищена велика зала та прилеглі приміщення. Реконструкція тривала 7 років, намагалися відновити не тільки стіни, а й те, над чим працювали. В ОЦЕВУМі вірять: ганчір'яний чоловічок стереже спокій закладу.

/Все, що у нас є, ну не все в ОЦЕВУМі, все декоративно-ужиткове він має/

Багато хто і досі називає цю будівлю ДК ПТК, самому будинку цього року виповниться 55 – колись тут був дім культури прядильно-ткацького комбінату. 1 квітня 1996 утворився ОЦЕВУМ.

/Надія Чернобель, директор ОЦЕВУМ
На сьогодні у нас 33 гуртки, і під 90 працюючих. Вихованців тоді було 300 з гаком, на сьогодні – півтори тисячі/

Ось цю амфору із глини до свята виготовили гуртківці-керамісти. Самі розмалювали і самі написали послання, сподіваючись, що його прочитають у 2046. Відзначають 20-ліття в ОЦЕВУМі цілий тиждень, учні та їх вчителі проводили ряд майстер-класів. Робити декупаж зараз навчають дівчатка із гуртку батику та дизайну. Його вихованці самі уміють зробити сувенір до будь-якого свята.

/Влада, вихованка ОЦЕВУМ
Різні поробки робимо, наприклад, пахучі іграшки, малюємо на склі.../

/Людмила Кривич, керівник гуртка батику та дизайну «Веселка»
Використовують у нас різнопланові матеріали – і нитки, і фетр, і новомодні зараз різноманітні матеріали і з ними роблять цікаві роботи/

А дійство на сцені називають кульмінацією святкувань. До ювілею усім ОЦЕВУМівцям видали марки, виготовлені Укрпоштою спеціально до дати.

Стрічка новин