Три свідка – за 3 години

3 свідка – за 3 години. З такою швидкістю сьогодні рухався розгляд кримінального провадження за обвинуваченням мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців. Нагадаємо, їх звинувачують у викраденні, катуванні та позрозі вбивством учасників Євромайдану, що трапилося 25 січня 2014 року. Як розвивалися події сьогодні – знають Юлія Козіна та Іван Козаченко.

У Київському райсуді Полтави – знову мер Харкова Геннадій Кернес. У кримінальному провадженні продовжують допит свідків обвинувачення. Другий день поспіль обговорюють ДТП на вулиці НовгорОдській, що трапилося у той же день, що і події в готелі «Національ». Пов'язують аварію з потерпілими у цьому провадженні, однак свідку прізвище одного з них – Кутяніна – ні про що не говорить.

/Владислав Мукін, свідок
Кутянін... Кутянін... Не пам'ятаю такого. А можна запитати, хто це?/

Сторона захисту – проти підняття теми ДТП, адже вважають, що вона не має відношення до цього кримінального провадження. Прокуратура стверджує все з точнітю до навпаки.

/Ігор Ємець, прокурор
Це описано в обвинувальному акті. Тому казати, що ці події не мають значення, – недопустимо/

Незадоволені адвокати, та й сам Геннадій Кернес, і питаннями, що ставить прокурор Ганілов.

/Геннадій Кернес, обвинувачений, мер Харкова
Коли він бачить, що свідки відповідають так, як вони відповідають, – прокурор цим не задоволений. І починаються перепалки. Прошу суд зробити зауваження прокурору/

Натомість, той і сам просить суд зробити йому зауваження, якщо робить щось не так.

/Олександр Ганілов, прокурор
Я задаю ці питання для того, щоб ми з'ясовували істину. Всі мої питання були конкретними. Всі вони стосувалися подій. Якщо вони були не конкретні, якщо я якимось чином порушив порядок, закон, я прошу зробити мені зауваження/

Врешті, з такими суперечками і перепалками допитали 3 свідків. Вони повідомили, що ДТП не було резонансним. Працівники ДАІ працювали у звичному режимі. Ще 2 свідків не з'явилися. Тож судове засідання закінчилося за 3 години. Наступного разу учасники процесу зустрінуться за тиждень.

Стрічка новин