В облраді вирішували, скільки коштів спрямувати навчальним закладам на реконструкцію

На засіданні комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури вирішували, скільки коштів спрямувати тому чи іншому навчальному закладу на капремонт та реконструкцію. Під час минулої зустрічі члени комісії розподілили на це понад 3,5 млн.грн., ще більш ніж 6 мільйонів залишилися нерозподіленими. Кому дати повну суму, а хто може почекати до наступного року – з'ясовували за участю керівників закладів.

На ремонти обласного центру естетичного виховання учнівської молоді за останні 10 років спрямували чималі кошти. Але останній капремонт був таким, що досі усувають його наслідки, розповідає директор Надія Чорнобиль.

/Надія Чорнобиль, директор ОЦЕВУМу
Нам передали в користування після капремонту у 2009-му, але покрівля була зроблена частково, зроблені були тільки внутрішні приміщення, тому сьогодні маємо, що маємо/

А мають хорову кімнату та коридори, які через дах, що протікає, потребують негайного ремонту, більше того, у костюмерній через вологість гніють костюми. На засіданні профільної комісії вирішили спрямувати 160 тисяч грн. на проведення робіт у хоровій кімнаті, ще 500 тисяч – на ремонт фасаду, це поки що, потім обіцяють дати більше. Потребує фінансування й обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді. Через дірявий дах тут навіть щитова намокає. Щоб поновити покрівлю закладу, потрібно понад 300 тисяч грн.

/Станіслав Комісар, в.о. директора Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді
З 2010-го кожен рік просимо гроші, але за ці 6 років ми не мали жодного фінансування, той стан, який був у 2010-му, він значно погіршився/

У багатьох позашкільних і загальноосвітніх закладах області – схожа ситуація. 118 тисяч грн. вирішили спрямувати обласній гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені Макаренка на утеплення флігеля, де проживають діти. На встановлення котлів у цьому навчальному закладі виділять ще 900 тисяч, хоча спочатку планували більше, вивільнену суму розподілять між іншими установами. 250 тисяч має отримати Кременчуцька спеціалізована школа імені Макаренка на утеплення фасаду і заміну вікон. Ще понад 274 тисячі – Гадяцька спеціалізована школа-інтернат. Це лише частина закладів, яким передбачили кошти у цьому році.

Стрічка новин