У суботу полтавці мали змогу спостерігати на вулицях нашого міста близько 1000 велосипедистів

У суботу полтавці мали змогу спостерігати на вулицях нашого міста близько 1000 велосипедистів. Любителі двоколісних з різних куточків нашої країни долучилися до такого пробігу та разом подолали близько 10 кілометрів. З деякими з них познайомилися і наші кореспонденти.

Об 11.00 на Круглій площі – досить людно як для Полтави. Зібралися тут любителі двоколісних, які вирішили долучитися до масштабного велопробігу. Серед них – і 10-річний Максим.

/Максим, учасник велопробігу
Я перший раз сів в 6 років на велосипед. Впав відразу/

Тепер професіоналом себе не назве, однак, катається на двоколісному транспорті залюбки.

/Максим, учасник велопробігу
Я не те, що люблю професійно займатися ним, я просто люблю їздити часто, і все. Це приносить мені велике задоволення – кататися з друзями разом по місту/

До акції долучилися і професіонали, і ті, хто просто вміє осідлати велосипед. Загалом учасниками акції стала близько 1000 людей. Налагодити транспорт перед стартом їм допомагав Роман. Задля цього приїхав до Полтави з Києва.

/Роман, учасник велопробігу
Раніше працював з людьми. Треба тепер з технікою попрацювати, щоб порівняти трошки/

З 11.00 на позиціях – і патрульні поліцейські. Свій плановий вихідний на позаплановий робочий день змінили копи 4 роти.

/Володимир Микитенко, заст. начальника Управління патрульної поліції Полтави
Патрульні сьогодні працюють у звичайному режимі. Заступив на зміну 21 екіпаж. Також додатково для охорони громадського порядку і забезпечення дорожнього руху залучили додаткові сили. 40 осіб додатково вийшли сьогодні на службу/

Рівно о 12.00 колона велосипедистів стартувала за визначеним маршрутом. Упродовж 10 кілометрів її супроводжували один Пріус попереду та 2 – позаду. Близько 30 хвилин рух автомобілів по «кільцю» був дещо «паралізований». Втім, обійшлося без інцидентів. До фінішу учасники пробігу на двоколісних дісталися неушкодженими.

Стрічка новин