Молодий полтавський художник презентував урбаністичну виставку

Романтика міста – молодий полтавський художник презентував урбаністичну виставку. Що красивого у лініях високовольтних дротів, залізницях та заводах, розповів нашим журналістам.

Його роботи вражають масштабом, як і більшість об'єктів, на них зображених. Заводи, залізниця, високовольтні лінії, висотні будинки та вулиці-мурашники – Вартан Маркар'ян зумів написати оду урбанізації.

/Вартан Маркар'ян, автор виставки
У нас Полтава таке місто зелене, у нас дуже важко відчути оцей урбанізм на собі. Наприклад, якщо буваєш в інших містах, таких як Дніпродзержинськ там, Маріуполь, і бачиш всю цю велич, спочатку це шокує. Але потім викликає такий романтизм часу/

Його знають як майстра різьблення по дереву та пейзажиста. В урбаністичному стилі Вартан працює пару років. Це перша його персональна виставка. Міську романтику, каже, писав здебільшого з натури. Знайомі полтавському глядачеві об'єкти у незвичному ракурсі: мости, залізничні колії, олійноекстракційний та комбікормовий заводи, телевежа. Син творчих батьків, малювати почав із пелюшок.

/Алла Маркар'ян, мама, голова Полтавського обласного відділення Національної спілки народних майстрів України
Він якщо права рука поломана – лівою малює, якщо і ліву руку поламали, було таке один раз, що і дві руки поламав, то нудився, бо хотілося малювати. Те, що зараз в ньому відбувається, – це тільки початок/

Олена Ляшенко

Стрічка новин